Węgry podwoją liczbę żołnierzy na południowej granicy w związku z incydentem w Röszke
Rząd Węgier zdecydował o podwojeniu liczby żołnierzy ochraniających południową granicę kraju. To efekt ostatniego incydentu w rejonie Röszke, gdzie kilkudziesięciu nielegalnych migrantów próbowało przedrzeć się na Węgry od strony Serbii. O decyzji węgierskiego rządu poinformował w czwartek szef Biura Premiera Węgier, Gergely Gulyás. Powiedział, że presja migracyjna w rejonie odcinka granicy węgiersko-serbskiej w rejonie przejścia […]