Setki nielegalnych migrantów na granicy Węgier. Interweniowali Serbowie
Grupa kilkuset nielegalnych migrantów chciała przedostać się z Serbii na Węgry. Węgrzy zamknęli przejście graniczne koło Suboticy. Koczowanie migrantów przy granicy zakończyła interwencja serbskich władz, które zabrały ich stamtąd autokarami. Według serbskich władz, akcja migrantów została wcześniej zorganizowana. W czwartek Węgry zamknęły węgiersko-serbskie przejście graniczne Kelebija-Tompa koło Suboticy, w związku z pojawieniem się setek nielegalnych […]