39
odpowiedzi
kmvar @kmvar
Kilka słów o mnie:
Brak danych
Strona internetowa:
Brak danych
Skąd jestem:
Brak danych
Wykształcenie:
Brak danych
Związki z Kresami:
Brak danych
Ulubiona książka:
Brak danych
Facebook:
Brak danych
Twitter:
Brak danych
Jeszcze trochę i Kaczyński potępi błędną politykę PiS…
Kraina “U” to Izrael Europy
Uf, dobrze, że przyszła ekspertka i nam wszystko wyjaśniła.
K
To pierwsza sensowna rzecz, jaka wyszła z jego ust od czasów kołyski
Tutaj nie ma żadnych “stron”…, są tylko pachołki syjon…
małoczapeczkowych szwindli ciąg dalszy
Braun nie jest i nigdy nie był antyamerykański
Najciemniej jest zawsze pod latarnią
Polin wspiera Wukrainę oraz jej terrorystów – kogo to jeszcze dziwi?
O chazarskim rodowodzie Ukrainy też wspominają?
Ciekawe czy Rabin Prowadzący pozwoli Nawrockiemu na weto?
Najciemniej jest pod latarnią…
Tę wojnę prowadzą ‘Żymianie’ – amerykańscy, rosyjscy, ukraińscy, etc. Nie dajmy się wciągnąć w ich grę, której celem jest depopulacja rdzennej ludności Europy.
‘Koalicja chętnych’ nie może dłużej czekać na nierychliwych mieszkańców Polin
Coś czuję że niezrównoważony Szymek zrobi oszałamiającą karierę na Ukrainie
A co na to Shlomo Zelensky i jego czosnkowa świta?
Braun mógł doprecyzować, ale nie było mu dane, bo przecież o to właśnie chodziło prowadzącemu, żeby zrobić gównoburzę. I jest.
ukropiteckie bajdurzenia
Nie wygląda na Aryjczyka… No ale kto na Ukrainie czepiałby się takich “szczegółów”
Bandyci robią co im się podoba, a “tolerancyjny Zachód” im przyklaskuje… Czy prawo międzynarodowe ma jeszcze jakiekolwiek znaczenie?
Jakie stanowisko w tej kwestii zajmie polski rząd? Pytanie retoryczne
Wiarygodność Dudy jest ZEROwa. Natomiast, dobrze byłoby wiedzieć kto był/jest jego rabinem prowadzącym…
Cały MEMcen
Czasem planeta płonie, a innym razem chłonie
Przydałby się rzetelny film, który niejako przypomni ludziom o ludobójstwach dokonanych na poganach przez krzyżowców.
Czyli na razie w Polin bez zmian.
Ten Litwin, Stanowski i inni. Co oni mają z tym Putinem? Jakiś kompleks?
Należałoby nakierowywać tych wszystkich imigrantów pod domy lewaków
Będą pilnować Hamerykanów żeby eksploatacja złóż przebiegała bez zakłóceń
Rozmowa z Trumpem była wyreżyserowanym teatrzykiem. Komik już dawno sprzedał Ukrainę. Potomni mają wierzyć w to, że on i jego ludzie dzielnie “walczyli” do samego końca…
Tego koszernego komika-ćpuna już nikt poważnie nie traktuje
Ciekawe też czy był wybuch?
PiSydzi są za, a nawet przeciw
A jeszcze ważniejsze jest wspieranie par jednopłciowych
Tefałenowcom i POdobnym życzę rychłej “sławy” na froncie…
POliniacy & banderowcy szykują kolejny geszeft historyczny
Ekshumacje POd ścisłym nadzorem banderowców?
“Czterech z nich porozumiewało się między sobą po ukraińsku. Jestem tego pewny, bo współpracuję z Ukraińcami i na co dzień posługuję się językiem ukraińskim, więc potrafię go rozpoznać. Jeden z mężczyzn mówił chyba po rosyjsku – mówi nam Witold Bachaj.” — I taki facet pyta się w jakim my kraju żyjemy…