1,5% podatku na Kresy.pl

Fundacja Kompania Kresowa, wydawca portalu Kresy.pl, posiada status organizacji pożytku publicznego. Co oznacza, że każdy podatnik może przekazać 1,5% swojego podatku dochodowego na rzecz naszego portalu.

Wypełniając PIT z rozliczeniem za rok 2023, będą Państwo mogli kolejny raz podjąć decyzję o przeznaczeniu 1,5% swojego podatku dochodowego. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zdecydują się Państwo wesprzeć w ten sposób Kresy.pl (Fundacja Kompania Kresowa KRS 0000350493).

Podatnicy, którzy skorzystają z formularza PIT wypełnionego za nich przez Urząd Skarbowy na stronie podatki.gov.pl (dostępny od 15 lutego 2024 r.), po zalogowaniu się, na głównym ekranie usługi zobaczą KRS organizacji, której przekazany został 1,5% podatku rok wcześniej. Można jednak dokonać dowolnej zmiany.

Jeśli zdecydują się Państwo przekazać 1,5% swojego podatku dochodowego na rzecz Kresy.pl, prosimy o wskazanie w formularzu PIT naszej Fundacji:

0000350493 Fundacja Kompania Kresowa 

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Wypełniając PIT własnoręcznie, w formularzu rocznego zeznania podatkowego prosimy wpisać numer KRS 0000350493 – Fundacja Kompania Kresowa w odpowiedniej rubryce.

Dziękujemy!

Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply