Polacy o wyborach: im później, tym lepiej [SONDAŻ]
Jak wynika z sondażu United Surveys dla RMF FM i DGP, im później miałyby odbyć się wybory prezydenckie, tym chętniej Polacy wzięliby w nich udział. Najwięcej chciałoby głosować w sierpniu i to tradycyjnie, a nie korespondencyjnie. Jak pisaliśmy, w środę wieczorem podano, że Jarosław Kaczyński i Jarosław Gowin porozumieli się w sprawie organizacji wyborów prezydenckich, […]