Musk chce pobierać opłaty od wszystkich użytkowników X
W poniedziałek Elon Musk omówił swoje plany dotyczące serwisu X, podczas transmitowanej na żywo rozmowy z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu. Musk powiedział między innymi, że sieć społecznościowa „przechodzi na niewielką miesięczną opłatę za korzystanie z systemu X”, aby zwalczyć „ogromne armie botów”, przytoczyła we wtorek CNBC. Musk nie skonkretyzował, jaka będzie wysokość bazowej opłaty i […]