Amerykańskie F-22 wylądowały Polsce
Jedne z najnowocześniejszych amerykańskich myśliwców – F-22 Raptor będą stacjonowały w Polsce w ramach wysuniętej obecności USA na wschodzie NATO. “W Polsce wylądowały amerykańskie myśliwce F-22 Raptor. Jedne z najnowocześniejszych samolotów świata będą współdziałać z polskimi pilotami, kontynuując wsparcie na wschodniej flance Sojuszu” – napisał we wtorek na Twitterze wicepremier i minister obrony Mariusz Błaszczak. […]