Kołobrzeg: Pijani Gruzini spowodowali dwie kolizje. Odpowiedzą przed sądem
Policja w Kołobrzegu zatrzymała w niedzielę dwóch pijanych Gruzinów. Mężczyźni spowodowali dwie kolizje. Uderzyli dwukrotnie w ten sam samochód. Będą odpowiadać przed sądem za spowodowanie kolizji, jazdę pod wpływem alkoholu i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Zdarzenia miały miejsce w niedzielę po godzinie 17:00 na ulicy 6. Dywizji Piechoty w Kołobrzegu – informuje portal RMF 24. Świadek zdarzenia […]