Putina wgnieciemy w ziemię, prędzej czy później trafi tam, gdzie powinien trafić: za kraty albo na cmentarz, Putin jest wrogiem ludzkości – mówił marszałek Sejmu Szymon Hołownia podczas sobotniej konwencji Trzeciej Drogi.

Marszałek Sejmu przemawiał podczas sobotniej konwencji Trzeciej Drogi w Kielcach. Podczas swojej wypowiedzi poruszył m.in. temat wojny na Ukrainie. “Mam dla was dwie wiadomości, złą i dobrą. Zła jest taka, że ani Putin nie odpuści, ani świat nie stanie się nagle spokojniejszym miejscem, ale jest też dobra. Dobra jest ta, że my sobie z tym poradzimy, że zostaliśmy postawieni dzisiaj przed najpoważniejszym egzaminem od pokoleń. I chcę wam powiedzieć, że my ten egzamin zdamy, bo jesteśmy wspaniałym narodem, mądrych przedsiębiorczych i odważnych ludzi” – powiedział.

Przeczytaj: Sikorski w Kijowie: Rosja musi przegrać, do 2030 roku Ukraina ma być członkiem UE

“Putina wgnieciemy w ziemię, prędzej czy później trafi tam, gdzie powinien trafić: za kraty albo na cmentarz, Putin jest wrogiem ludzkości, Putin jest kimś, który przypomniał nam o wadze sojuszy, które zawieramy” – kontynuował.

Jak dodał, “dzisiaj nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że trzeba wspierać Ukrainę, żeby ona mogła wygrać z tym zbrodniarzem na swoim terytorium, żebyśmy my nie musieli wygrywać z nim na swoim”.

Jego słowa wywołały falę komentarzy w sieci.

Moment w którym pan @szymon_holownia, druga osoba w państwie które nie potrafi zbudować elektrowni atomowej, wygraża prezydentowi mocarstwa nuklearnego. Co może pójść nie tak?” – napisał na platformie X Rafał Otoka-Frąckiewicz, dziennikarz i publicysta.

“Putina wgnieciemy w ziemię”… I teraz pokażcie mi drugiego polityka zachodu, o tak wysokiej pozycji, który w imieniu całego państwa w wojnie, której kraj ten nie jest stroną, składa, aż tak silne deklaracje — oczywiście w naszym imieniu” – słowa marszałka Sejmu skomentował publicysta Marek Miśko.

Zobacz także: Amerykański senator do Donalda Tuska: “Nie obchodzi mnie, co pan myśli” [+VIDEO]

300polityka.pl / Kresy.pl

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. aviserv
    aviserv :

    Ten człowiek napisał książki o tematyce chrześcijańskiej… Nie wiem nie czytałem ich bo to niewiarygodny człowiek a pozatym wiary nie opiera się na wypocinach innych ludzi. Czy takie słowa o wdeptaniu w ziemię człowieka a rozumieć trzeba przez to ludzi – żołnierzy, przystoją osobie o poglądach religijnych? Chłop powinien wrócić do programu Mam talent i tam klepać bzdury bo do tego się nadaje idealnie.

  2. Roman1
    Roman1 :

    Ale odleciał. Co on bierze? Po takich słowach natychmiast powinien wyjechać na front wschodni; inaczej straci honor, jeżeli jakąś znikomą jego cząstkę posiada. Przez 8 lat męczyliśmy się z rządami PIS nie wiedząc, iż po zmianie może być znacznie gorzej. Jeśli Hołownia wyjedzie na front walczyć z Rosjanami, to obiecuję za własne pieniądze kupić mu Kałasznikowa. Chełmu nie kupię, gdyż dla ochrony takiej głowy szkoda nawet złotówki.