W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które przedstawia starszą kobietę wyrzucaną z autobusu za krytykowanie wojny na Ukrainie. Zdarzenie miało miejsce w Rosji. Inni pasażerowie nazwali ją “ukraińskim chochołem”.

Opublikowane w poniedziałek nagranie pokazuje, jak starsza kobieta w Rosji jest siłą wyciągana przez współpasażerów z autobusu. Kobieta skrytykowała wojnę na Ukrainie, propagandę z nią związaną, a także korupcję rosyjskiego rządu. Nagranie opublikował Dmitrij Masinski, założyciel estońskiego projektu wartranslated.com.

[kres_ads_728]

Kobieta wyraziła opinię, że rosyjska armia jest nieprzygotowana do wojny. Skrytykowała też propagandę w kraju. “Telewizja to wielka moc” – powiedziała.

Inni pasażerowie odpowiedzieli jej, że powinna “wyjechać na Ukrainę”, nazywając ją “ukraińskim chochołem”. Starsza kobieta odpowiedziała, że była na Ukrainie jedynie dwa razy w czasach młodości. Dodała, że nie ma tam żadnych znajomości.

Pasażerowie wyrzucili ją z autobusu. Nagranie pokazuje, jak kobieta jest ciągnięta po podłodze autobusu, następnie zostaje wyrzucona za drzwi.

Zobacz także: Ukraina: krzyczała „do p..dy z waszą Ukrainą!” – grozi jej 5 lat więzienia [+VIDEO]

Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply