Protestujący w piątkowy wieczór przed gmachem sądu federalnego w Portland lewicowcy palili Biblie i amerykańskie flagi. Policja nie interweniowała.

Według policji w Portland,  tłum rozpalił kilka ognisk, w tym wielkie ognisko na środku ulicy przed sądem federalnym. Jeden film pokazuje, jak protestujący wrzucają do małego ogniska Biblie.

Policja w Portland nie weszła w kontakt z demonstrantami, ale interweniowała w związku z pobliską strzelaniną, w które wystrzelono ponad 150 nabojów. W jej wyniku ranna została dorosła kobieta.

Według policji kule trafiły w 8 zajętych mieszkań i 7 pojazdów.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Według dziennikarza Andy’ego Ngo nastąpił „duży wzrost liczby strzelanin i zabójstw w Portland, odkąd @tedwheeler zlikwidował zespół ds. redukcji przemocy z użyciem broni”:

Chaos trwa w Portland od ponad 60 dni. Wczesnym rankiem w piątek protestujący w Portland położyli odciętą głowę świni na amerykańską flagę, przyozdobili ją kapeluszem policyjnym i podpalili:

CZYTAJ TAKŻE: USA: milicje obywatelskie pilnują porządku w małych miasteczkach podczas lewicowych protestów

Kresy.pl / breitbart.com
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz