W mieście Ołoniec w Republice Karelii w Rosji podczas cyrkowego występu niedźwiedź zaatakował tresera.

Na nagraniu wykonanym przez jednego z widzów, które ukazało się w mediach społecznościowych, widać, że niedźwiedź wykonuje numer z pchaniem taczki. W pewnym momencie zwierzę rzuciło się na tresera obalając go na ziemię. Niedźwiedzia próbował odgonić inny z pracowników cyrku kopiąc go a później używając paralizatora. Do incydentu miało dojść w środę.

Według miejscowych mediów treser został ugryziony w ramię ale przeżył atak zwierzęcia. Nikomu z widzów nic się nie stało, chociaż pomiędzy sceną a widownią nie było żadnego ogrodzenia. Komitet Śledczy Karelii wszczął dochodzenie w sprawie „świadczenia usług, które nie spełniają wymogów bezpieczeństwa dla życia i zdrowia konsumentów”.

Tymczasem dyrekcja cyrku „Anszlag”, w którym doszło do incydentu, obwiniła publiczność do doprowadzenia do ataku niedźwiedzia. Zdaniem dyrekcji zwierzę zdenerwowało się błyskami aparatów fotograficznych.

CZYTAJ TAKŻE: Ukraina: panika w cyrku po tym, jak niedźwiedź rzucił się na widzów [+VIDEO]

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl / rmf.pl / RIA Nowosti
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz