W sobotę do internetu trafiło nagranie, które wedle strony tureckiej pokazuje greckiego żołnierza strzelającego ostrą amunicją do migrantów próbujących przedostać się przez granicę. Ateny twierdzą, że ich siły używają ślepych nabojów.

Na nagraniu widać migrantów, którzy próbują przedostać się przez płot graniczny i znajdującego się po drugiej stronie żołnierza, który do nich strzela. Wedle przedstawiciela tureckich władz materiał został nagrany w sobotę w pobliżu przejścia granicznego Pazarkule.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz