W Omsku przyznano nagrody najlepszym pracownikom regionalnego oddziału państwowej Poczty Rosji. Wśród nagrodzonych znalazł się kot.

Wśród najlepszych pracowników Pocztu Rosji w Omsku znalazł się kot Ryży. Podobnie jak pozostali nagrodzeni pracownicy Ryży otrzymał list od kierownictwa państwowej firmy. W ramach gratyfikacji materialnej kot dostał zaś karton śmietany. Kto pojawił się na uroczystości wręczenia nagród, która odbyła się w omskiej Filharmonii. Kot, w przeciwieństwie do pozostałych pracowników, pojawił się bez munduru.

“Ryży pracuje na poczcie w oddziale sprzedaży. Wraz z jego pojawieniem się wzrosły dochody i wskaźniki oddziału. Ryży rozumie nastrój klientów, oni go uwielbiają i podkarmiają” – powiedziała rzeczniczka kierowniczka służby prasowej omskiego oddziału Poczty Rosji Julia Kołotusza, która wyniosła na scenę kota w czasie ceremonii nagrodzenia najlepszych pracowników.

Ryży nie tylko pracuje, ale i mieszka w urzędzie pocztowym w Omsku. Często sypia w pudełkach z listami, ale też chodzi między klientami. Stał się też gwiazdą na portalach społecznościowych gdzie jest oznaczany hashtagiem #почтокот

Czytaj także: Rosja: Bezdomna kotka uratowała porzucone dziecko [+VIDEO/+FOTO]

vk.com/kresy.pl

 

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply