Migracja Ukraińców do Polski – KresyTV#3

W sobotę na kanale Kresy TV ukazał się kolejny film, w którym nasi redaktorzy rozmawiali o politycznych aspektach migracji Ukraińców do Polski.

Na kanale Kresy TV ukazała się kolejna produkcja naszego portalu, tym razem redaktorzy Mateusz Pławski i Marek Trojan rozmawiają o politycznych aspektach migracji Ukraińców do Polski.

„W latach 2015-2016 rząd Prawa i Sprawiedliwości hucznie oświadczał, że w przeciwieństwie do poprzedniej ekipy rządzącej zahamuje zjawisko masowej imigracji. Niejako bocznymi drzwiami mamy do czynienia z imigracją z Ukrainy, rząd zwraca uwagę, że są to imigranci bliżsi nam kulturowo, ale jest to zjawisko ciągle szkodliwe”- mówił Mateusz Pławski.

Przekaż swój 1% na Kresy.pl

Fundacja Kompania Kresowa KRS 0000350493
Przeakż 1% podatku

„Zasadniczym problemem jeśli chodzi o to zagadnienie jest to, że trudno precyzyjnie oszacować z jakimi liczbami imigrantów zarobkowych mamy w tym przypadku do czynienia” – przekazuje Marek Trojan.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Zapraszamy też do obejrzenia innych naszych produkcji, a także do wsparcia naszej pracy.

Pragniemy przypomnieć, że nasz portal funkcjonuje dzięki Państwa wpłatom, których można dokonywać za pośrednictwem serwisów DotPay i PayPall lub w formie przelewu tradycyjnego.

Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz