W ostatnim czasie reaktywowaliśmy kanał Kresy.pl w serwisie YouTube. Postaramy się prezentować Państwu dwa razy w tygodniu materiały dotyczące bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

Zachęcamy do obejrzenia pierwszego odcinka, w którym nasz wieloletni redaktor i publicysta Karol Kaźmierczak opowiada o aktualnej sytuacji na Białorusi, przedstawiając uwarunkowania geopolityczne oraz opisując przemiany, zachodzące w białoruskim społeczeństwie.

Przekaż swój 1% na Kresy.pl

Fundacja Kompania Kresowa KRS 0000350493
Przeakż 1% podatku

Mamy nadzieję, że nowa formuła przekazu zadowoli Państwa oczekiwania.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

„Stosunków polsko-białoruskich już de facto nie ma, one zostały zamrożone do poziomu, którego nie widzieliśmy prawdopodobnie od czasu wojny dyplomatycznej, jaką z Białorusią mieliśmy w 2005 roku, bezpośrednio po zamrożenia relacji, po rozbiciu przez białoruskie władze Związku Polaków. Oczywiście wówczas reakcja nie mogła być inna” – Karol Kaźmierczak.

Pragniemy przypomnieć, że nasz portal funkcjonuje dzięki Państwa wpłatom, których można dokonywać za pośrednictwem serwisów DotPay i PayPall lub w formie przelewu tradycyjnego.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz