YouTube usunął wszystkie kanały Telewizji wRealu24

Serwis YouTube usunął wszystkie kanały należące do telewizji wRealu24.tv – poinformował w sobotę Marcin Rola, redaktor naczelny telewizji internetowej.

PILNE! YouTube skasował wszystkie kanały Telewizji wRealu24, system ewidentnie jest wściekły na nas za MARSZ POLSKOŚCI i to, że zgromadziliśmy 15 sierpnia w Warszawie tysiące polskich patriotów. Nie będę udawał, że nie jestem zaskoczony i czekamy na kolejne sztuczne ataki – napisał Marcin Rola w sobotę na Twitterze.

Szukajcie nas na BanBye.com, będziemy musieli przyśpieszyć prace nad tą platformą medialną. Tak jak mówiłem wielokrotnie: PIESKI SZCZĘKAJĄ A KARAWANA JEDZIE DALEJ! BĘDZIECIE MUSIELI NAS ZABIĆ ŻEBYŚMY PRZESTALI MÓWIĆ PRAWDĘ! Widzimy się na BanBye.com – przekazał w kolejnym wpisie.

Wcześniej, dwa lata temu, serwis YouTube zablokował kanał telewizji internetowej wRealu24. Tym razem platforma je usunęła.

Przypomnijmy, że w maju wśród witryn zablokowanych po 24 lutego w związku z rzekomym szerzeniem rosyjskiej propagandy znalazły się m.in. domeny prawicowej telewizji internetowej wRealu24.

Zobacz także: Twitter zablokował konto Trumpa – na stałe

W styczniu Konfederacja zaprezentowała projekt ustawy nakładający olbrzymie kary finansowe za cenzurę partii politycznych ze strony mediów społecznościowych. Projekt powstał w wyniku cofnięcia publikacji profilu Konfederacji na portalu Facebook. Politycy tej formacji uważają, że była to decyzja bezprawna, uderzająca w wolność słowa i swobodę debaty publicznej. Obok projektu ustawy zapowiedzieli pozew cywilny.

Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz