Białoruska noblistka oskarża Polaków o mordowanie Żydów [+VIDEO]
Podczas swojego wystąpienia w Nowym Jorku, białoruska noblistka Swietłana Aleksiejewicz, która niedawno otwarcia wsparła TV Biełsat, stwierdziła, że Polacy mordowali Żydów i traktowali ich „najgorzej ze wszystkich”.