„Muszę to wszystko wziąć na klatę. Zdaję sobie sprawę, że takie jest życie” – powiedział Jakub Błaszczykowski, którego niestrzelony karny zdecydował o odpadnięciu Polski z Euro 2016.

„Ciężko mi coś powiedzieć. Trzeba czasu, by to zrozumieć i wyczyścić głowę. Ale cóż, muszę to wszystko wziąć na klatę. Zdaję sobie sprawę, że takie jest życie”– powiedział Błaszczykowski na antenie TVP. „Biorę to na klatę. Mogę tylko powiedzieć, że naprawdę przykro mi z tego powodu i zdaje sobie sprawę, jak duża szansa była przed nami”– dodał.

„Będę dalej walczył. W moim życiu zbyt wiele razy leżałem na ziemi, żeby nie wiedzieć, że najważniejszą rzeczą jest to, żeby dalej walczyć”– podkreślił reprezentant Polski.

Przeczytaj: Euro 2016: Po dobrej grze jedziemy do domu

Sport.tvp.pl / Kresy.pl

6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. lucy75
    lucy75 :

    Rozumiem. Ale mam nadzieje, ze jestes otoczony madrymi, przyjaznymi Ci ludzmi, ktorzy powtorza Ci (tyle razy ile bedzie trzeba), to co mysli bardzo wielu z nas: ze „sie zdarza (wlasnie) najlepszym” ;-). / Ogladanie Was wszystkich bylo czysta przyjemnoscia (a wlasnie meczow pilki noznej nie zwyklam ogladac). Spedzilam wspaniale chwile – DZIEKUJE! I chociaz teraz zakibicuje niebieskim … serca juz bedzie w tym mniej. Jeszcze raz, DZIEKUJE!