Debata nie będzie miała miejsca ani na sesji w lipcu, ani we wrześniu. Dodatkowo, jeżeli w sprawie Polski nie wydarzy się nic istotnego – debata w ogóle się nie odbędzie.

Kolejna debata w sprawie Polski miała odbyć się w najbliższy wtorek. Na przeprowadzenie dyskusji naciskały frakcje Socjalistów, Zielonych i Liberałów, zostali jednak przegłosowani. Większość europosłów miała uznać, że debaty na temat spraw wewnętrznych kraju członkowskiego uznała, że debata na tematy wewnętrzne kraju członkowskiego w chwili, gdy Brytyjczycy zdecydowali o Brexicie wzmocni pozycje eurosceptyków w całej Europie.

Jak dowiedziało się RMF FM debata najprawdopodobniej nie odbędzie się wcale, jeżeli w Polsce nie wydarzy się nic istotnego.

kresy.pl / rmf24.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz