41 – letni Ukrainiec mieszkający w Ożarowie Mazowieckim dźgnął nożem pracownika baru gdy ten poprosił go opuszczenie lokalu – poinformowała w środę policja z powiatu warszawskiego zachodniego. Mężczyzna został zatrzymany.

Jak przekazuje policja, mężczyzna pochodzący z Ukrainy po zakupieniu posiłku w lokalnym barze nie chciał go opuścić mimo zasad „reżimu sanitarnego”. Pracownik lokalu miał Ukraińcowi zwrócić uwagę i poprosić o wyjście. Wywiązała się kłótnia i szamotanina. Według ustaleń Policji Ukrainiec miał grozić pracownikowi uszkodzeniem ciała.

„Swoją groźbę spełnił, gdy po kilku godzinach wrócił i zadał pokrzywdzonemu cios nożem” – przekazała podinspektor Ewelina Gromek-Oćwieja, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Zobacz też: Ukrainiec próbował przemycić do Polski ponad 10 tys. maseczek medycznych [+FOTO]

Ukrainiec został zatrzymany około pierwszej w nocy, wtedy to do komisariatu w Ożarowie Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie rzucającym ciężkim przedmiotem w elewację baru. Na miejsce skierował się patrol policji i straż miejsca.

„Pokrzywdzony został opatrzony na miejscu interwencji przez ratowników medycznych, a 41-latek zatrzymany. Był nietrzeźwy” – przekazała mazowiecka policja. Podczas zatrzymania mężczyzna miał promil alkoholu we krwi, usłyszał już zarzuty kierowania gróźb karalnych, uszkodzenia ciała, a także uszkodzenia mienia.

Zobacz też: Ukrainiec sforsował bramę na przejściu granicznym w Rawie Ruskiej, padły strzały [+FOTO]

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

„Prokurator objął go policyjnym dozorem oraz zakazał zbliżania się do pokrzywdzonego i do budynku baru” – poinformowała podinspektor Ewelina Gromek-Oćwieja.

Zobacz też: Pijany Ukrainiec staranował osiem samochodów w centrum Katowic

Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz