5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. mariusz67
    mariusz67 :

    Serdeczne gratulacje drodzy Rodacy !!
    AWPL-ZChR zdobyła 5,78 proc. głosów w skali całego kraju, zdecydowanie wygrywając w rejonach solecznickim (84,71 proc.), wileńskim (41,38 proc.), wisagińskim (22,42 proc.) i trockim (19,39 proc.). Natomiast w rejonie święciańskim uzyskała drugi wynik (15,72 proc.).
    – „AWPL-ZChR swoją uczciwą i pełną poświęcenia pracą udowodniła, że jednoczy absolutną większość Polaków, będąc ich reprezentacją na szczeblu europarlamentarnym, sejmowym i samorządowym. Jak też skutecznie broni praw wszystkich tradycyjnych mniejszości narodowych” – powiedział w wieczór wyborczy prezes AWPL-ZChR, europoseł Waldemar Tomaszewski, dziękując także wszystkim wyborcom za oddane głosy, a aktywowi AWPL-ZChR za wytężoną i skuteczną pracę przedwyborczą.

  2. anka
    anka :

    Super wiadomość, cieszę się i gratuluję. Polacy na Litwie to strażnicy polskości kresowej i naszego dziedzictwa. Bronią języka ojczystego, szkolnictwa, dziedzictwa, wiary ojców. Opowiadają się za Europą Ojczyzn, tak jak chcieli „ojcowie założyciele” wspólnoty Schuman i De Gasperi. Duma i radość!