Uchodźca starający się o azyl zgwałcił młodego wolontariusza, który chciał mu pomóc w załatwieniu formalności.

W ratuszu miasta Wolfsburg doszło do obrzydliwej zbrodni dokonanej przez uchodźcę z Bliskiego Wschodu. 36 letni mężczyzna zgwałcił w toalecie nastoletniego wolontariusza, który miał mu pomóc w załatwieniu formalności z władzami. Oskarżony zaprzecza by użył przemocy jednak nastolatek twierdzi, że został wepchnięty siłą do toalety ratusza.Waz-online.de/KRESY.PL

Reklama

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.8 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. mp :

    jutro należy do NIEMIECKICH MĘŻCZYZN.WYDYMAJĄ schultza i oetingera jako pierwszych.I włos im z głowy nie spadnie no bo jak żesz tu pomstować na geja i biednego uchodżcę jednoczesnie.Poprawność polityczna nakazuje mieć i użyczyć bez odpłatności wazelinę,a po spełnieniu zapłacenia.