Premier Izraela Binjamin Netanjahu spotkał się w Tel Awiwie z rosyjskim ministrem obrony Siergiejem Szojgu.

Podczas spotkania, Netanjahu oświadczył, że Izrael nie dopuści do powstania permanentnych irańskich baz wojskowych na terenie Syrii. Biuro premiera poinformowało, że omawiano również porozumienie nuklearne z Iranem.„Premier Netanjahu powiedział, że jeśli porozumienie w sprawie irańskiego programu nuklearnego nie zostanie zmienione, Iran będzie miał jądrowy potencjał zbrojny w ciągu 8-10 lat od tej pory”.

Kresy.pl istnieją dzięki wsparciu Darczyńców
Wesprzyj nas.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MSZ dla Kresy.pl: Jesteśmy zaniepokojeni wypowiedziami prezydenta Trumpa o możliwości wypowiedzenia JCPOA

Kresy.pl / TASS

Reklama

Tagi:

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz