15 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. lp
    lp :

    Ale mamy marszałka – sprawy Polaków drugorzędne? Co sobie myślą i co czują nasi bracia szykanowani przez Litwinów na ich OJCZYSTEJ ziemi, którą Stalin wydarł Polsce w 39r? Jeżeli interes Polaków jest dla tej miernoty drugorzędny to z kim identyfikuje się Kuchciński i czyje interesy realizuje PiS, bo że nie Polaków to widać, słychać i czuć.

  2. mariusz67
    mariusz67 :

    Wizyta Kuchcińskiego i świty posłów była dość bladym tłem dla prawdziwego wydarzenia tego dnia, czyli wizyty w Wilnie Ojca Tadeusza Rydzyka, dyrektora Radia Maryja.
    Przybył on na tradycyjne spotkanie opłatkowe Związku Polaków na Litwie. W obecności kilkuset uczestników wygłosił krzepiącą mowę i złożył serdeczne życzenia.
    Obecność takiego zacnego gościa stanowiła dla Wilniuków wielką, autentyczną radość i wsparcie dla dalszego umacniania polskości na ziemi wileńskiej.

  3. mariusz67
    mariusz67 :

    A co do marszałka Sejmu, no cóż, nie powiedział niczego odkrywczego, ale też niczego się po nim nie należało spodziewać. Widziałem zdjęcie z Rossy, zmarznięty Kuchciński i peowiec Aziewicz, obok ambasador Doroszewska – miejmy nadzieję wkrótce będzie zdymisjonowana podobnie jak Piekło w Kijowie, oprócz tego chłód i pustka. Możliwe że urzędowanie Kuchcińskiego skończy się z upływem kadencji Sejmu czyli za kilka miesięcy i tyle w temacie. Nikt specjalnie nie będzie tęsknił ani za nim, ani za Doroszewską, ani tym bardziej Piekło.

  4. greg
    greg :

    Lietuvusy (żmudzini, po bialorusku żamoidy – w odróżnieniu od historycznie prawdziwych, tradycyjnie przyjaznych nam litwinów zwanych obecnie białorusinami) szykanują Polakow, a ta kreatura bez honoru, przydupas kaczora, 3 razy wyrzucany za tępotę z 1. roku studiów, bije pokłony przed tym 2-mln, zależnym od in. w tym Polski, g.wnianym mocarstwem.