Na reaktywowanym kanale YouTube KresyTV została udostępniona druga część filmu na temat sytuacji na Białorusi. Zachęcamy do oglądania.

Zachęcamy do obejrzenia kolejnego filmu udostępnionego na naszym kanale YouTube, w którym Mateusz Pławski rozmawia z Karolem Kaźmierczakiem, między innymi na temat reakcji białoruskiego społeczeństwa na burzliwe wydarzenia w kraju.

Przekaż swój 1% na Kresy.pl

Fundacja Kompania Kresowa KRS 0000350493
Przeakż 1% podatku

Jednocześnie zachęcamy do obejrzenia poprzedniego naszego filmu, w którym rozmawialiśmy między innymi o upadku stosunków między Polską i Białorusią. Zapraszamy także do subskrybowania kanału.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Pragniemy przypomnieć, że nasz portal funkcjonuje dzięki Państwa wpłatom, których można dokonywać za pośrednictwem serwisów DotPay i PayPall lub w formie przelewu tradycyjnego.

Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz