Nie żyje Paweł Chruszcz, głogowski radny miejski, brat posła Sylwestra Chruszcza. Informację o jego śmierci podano dzisiaj w godzinach popołudniowych.

Paweł Chruszcz był jednym z najaktywniejszych i najbardziej rozpoznawalnych radnych w Głogowie. W wyniku swojej działalności ujawnił wiele istotnych dla mieszkańców spraw, m.in. kwestię przekroczenia norm trującego arsenu w powietrzu oraz znęcania się nad przedszkolakami w Zielonym Przedszkolu.

Kresowy Przegląd Tygodnia

Zgoda RODO: Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez FUNDACJA KOMPANIA KRESOWA, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03, 18-400 Łomża moich danych osobowych przesłanych w niniejszym formularzu w celu otrzymywania informacji drogą elektroniczną.
Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili.

Media spekulują, że Paweł Chruszcz trafił na trop afery, w którą mieli być zaangażowani miejscowi politycy. Miał się w tej sprawie spotkać z agentem CBA, na spotkanie jednak nie dotarł. W środę wieczorem ślad po nim zaginął. Polityk został odnaleziony martwy w czwartek przed godziną 14:00 w niewielkiej wsi pod Głogowem. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Paweł Chruszcz miał 42 lata, osierocił żonę i dwóch synów.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

O pełne wyjaśnienie tej zagadkowej śmierci i objęcie śledztwa specjalnym nadzorem zwrócił się już do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro poseł Robert Winnicki.

Fakt24.pl / Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz