Wipler o migrantach-gwałcicielach: strzelałbym
Były poseł Przemysław Wipler, obecnie członek partii KORWiN, krótko i dosadnie skomentował na swoim profilu społecznościowym informację na temat migrantów, którzy chwalili się zbiorowym gwałtem na młodej dziewczynie.