Sitarski (Kukiz’15) dla Kresów.pl: jest większość śląska, a nie mniejszość
– Tutaj na Śląsku jest większość śląska, a nie mniejszość. Trzeba pracować na rzecz trzeciej drogi, a nie wtłaczać śląskość w mniejszość. Rolą Kukiz’15 i Endecji powinno być podkreślenie regionalizmu, ale silnie związanego z państwem polskim – mówi w rozmowie z Kresami.pl śląski poseł Kukiz’15 i Endecji, Krzysztof Sitarski.