Prezes Ruchu Narodowego wytyka Prawu i Sprawiedliwości, że to pomimo deklaracji przywiązania do katolickiej moralności i większości w parlamencie nie ma woli politycznej do zmiany prawa aborcyjnego

Robert Winnicki ocenił postawę posłów Prawa i Sprawiedliwości przez pryzmat zapowiedzi Donalda Trumpa, który wydaje się być zdeterminowany do ich realizacji. Prezydent – elekt zapowiedział w czasie kampanie m.in. odcięcie finansowania dla organizacji Planned Parenthood odpowiedzialnej za proaborcyjną propagandę. Z kolei ponad 60% wyborców Trumpa głosowało na niego głównie ze względu na jego stosunek do aborcji.

– Jeśli raczej mało-religijny i raczej nie służący za wzór cnót moralnych Donald Trump zrealizuje swoje zapowiedzi w zakresie obrony życia poczętego w USA, to znakomicie obnaży obłudę pseudo-katolickiego PiSu. ­­­– pisze Winnicki na swojej stronie na portalu Facebook.

– Przypomnijmy bowiem, że rządząca Polską partia ma wszystkie środki ku temu, by prawną ochronę życia zwiększyć i że w ostatnich tygodniach dwukrotnie takie próby odrzuciła.– dodaje.

Czytaj również: Robert Winnicki zarzuca zdradę Polski PiS-owi i Lechowi Kaczyńskiemu

Zdaniem posła, kierownictwo PiS nie podziela tych poglądów(katolickiej nauki o życiu poczętym – red.) i nie uważa tej sprawy za istotną. Kto zna ideową drogę liderów byłego PC(Porozumienia Centrum – red.) przez ostatnich kilkadziesiąt lat, ten nie jest zdziwiony. Kto dał się nabrać na narodowo-katolicką retorykę PiSu – ten niestety zdziwiony jest i jeszcze nie raz zdziwiony będzie.

Czytaj również: Wybór Trumpa to mocny impuls do walki o narodową suwerenność i tożsamość

kresy.pl/ facebook.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

30 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. tagore
  tagore :

  „Prezes Ruchu Narodowego wytyka Prawu i Sprawiedliwości, że to pomimo deklaracji przywiązania do katolickiej moralności i większości w parlamencie nie ma woli politycznej do zmiany prawa aborcyjnego” i bardzo dobrze dzięki temu wygrał wybory i jest wstanie coś sensownego zrobić dla
  Kraju ,a środowisko Marka Jurka nie jest wstanie wejść do Sejmu samodzielnie. Polacy nie lubią skrajności.

  tagore

  • kojoto
   kojoto :

   Rozumiem, że jak politycy ogłoszą, że twierdzenie Pitagorasa jest nieważne, bo się nie podoba wyborcom, to też będzie w/g ciebie bardzo dobrze jeśli pozwoli na wygranie wyborów? Z tym że problem polega na tym, że unieważnienie przez polityków twierdzenia Pitagorasa, nie będzie powodowało tego co powoduje ignorowanie biologicznej konsekwencji zapłodnienia… śmierci milionów niewinnych ludzi.

 2. malkontent
  malkontent :

  Winnicki to pokraka polityczna i intelektualna, bez składu i ładu te jego wywody. Dmowski jego patronem i idolem a jak się ma Dmowski do szerzonych przez Winnickiego idei ???. 1. Dmowski idol rusofobów a faktycznie to rusofil :zawsze twierdził , że Królestwo Polskie jest organicznie zrośniete z Rosją i zawsze był przeciwny jakimkolwiek wystąpieniom przeciw caratowi. 2. Antysemita ale chętnie korzystał z ich pieniędzy :-(((. 3. Twórca pojęcia ” Polak = katolik ” a sam był zatwardziałym ateistą :-(( hehehe. 4. Moralizator a jednocześnie narzekał , że kobiety ( czytaj kurewki ) w Paryżu sa bardzo drogie :-((( I takim dzisiaj samym jest to narodowe pożal się Boże ugrupowanie , pełne sprzeczności i zwyczajnych idiotyzmów , idealnie pasujące do pisdzielskiej rzeczywistości :-((( Panie Winnicki wystarczy , że używasz pan pochwy kobiecej od jej macicy wara , nic tobie do niej, macica i to co w niej należy do kobiety !! i ona o tym decyduje. I dodatkowo darmowa porada dla niego i jemu podobnych : Profilaktyka i usuwanie przyczyn zła góruje nad usuwaniem skutków to
  wszyscy wiedzą. Tak więc to jest proste: wszyscy ci mężczyźni na czele z Winnickim co tak
  gardłują za całkowitą aborcją niech dokonają autokastrakcji, na znak że
  nie będą potencjalnym zagrożeniem kobiecych macic . Pozdrawiam
  cienkopiszczących szaleńców i obłąkańców.

 3. Avatar
  azar :

  Winnicki niczym Terlikowski talib katolicki. Zakażcie jeszcze sexu przedmałżeńskiego bo mogą przez to przyjść na świat bez ślubne bękarty. Obecne prawo aborcyjne i tak mamy jedne z najbardziej restrykcyjnych w Europie jak i świecie. A obecny kompromis jest jak najbardziej słuszny. Nie ma u nas aborcji na żądanie jak to ma się dookoła nas ale za to zakazywać aborcji zgwałconym kobiet? Albo gdy płód jest uszkodzony i że kobieta na siłę ma do końca nosić ciążę aż nie narodzi się dziecko z poważnymi defektami??? Proponuje tym oszołomom odwiedzić te rodziny, które poświęciły się na opiękę tych dzieci zwalniając się z pracy bo jak inaczej się nimi zajmować jak nawet jedna osoba nie daje sobie rady przy tej opiece. A skąd brać środki do życia i na opiekę wtedy? Rodziny te klepią biedę i cierpią przy tym reszta ich dzieci jak i cierpi te chore dziecko. A Co gdy opiekunom sił już zabraknie? A co kiedy opiekuna zabraknie? Co się stanie z tym już dorosłym niby dzieckiem? Kto się nim zajmie? Proponuje tym talibanom odwiedzać ośrodki dla takich dzieci z ciężkimi ubytkami aby mieli okazję zadbać o nie ale realnie a nie tylko klępiąc jęzorem i was ta sprawa nie dotyczy!!!! Każda matka powinna mieć wybór. Chcesz dziecko z gwałtu czy z dużym ubytkiem rodzić? To nikt ci tego nie zabrania.Twój wybór ale daj wybór i innym!!!! OSZOŁOMSTWO

 4. Avatar
  zan :

  Lech Kaczyński rozpoczął zwyczaj świętowania Chanuki w Pałacu Prezydenckim. Pisiaki nieudolnie udają katolików. Spójrzcie na masona Macierewicza z KOR. Jaki on ostentacyjnie rozmodlony. Wałęsie SB kazała przypiąć Matkę Boską do klapy i katolickie masy na to się nabrały. Szalom.

  • Avatar
   fiesta :

   Wladze w Polsce sprawuje nieprzerwanie zydostwo od 1945r do dzis.
   Zas w 1989r zydostwo z PZPR podpisalo umowe z zydami z KOR i Solidarnosci w sprawie podzialu wladzy w Polsce i to byl sygnal, zeby nie ufac ukladowi i osobnikom z ukladu „okraglego stolu”.
   Nalezy rowniez wziac pod uwage demontaz gospodarczy i ekonomiczny Polski dokonywany przez ekipy rzadzace po 1989r, wywodzace sie z PZPR jak i z KOR i Solidarnosci, bo to dowodzi, ze pomimo roznic ideologicznych miedzy polskojezycznymi zydami u wladzy w Polsce to ich dzialania na szkode Polski i narodu polskiego sa tak samo destrukcyjne oraz ze ich glownym celem jest realizacja zydowskich interesow lokalnych i globalnych kosztem Polski i narodu polskiego.
   Zeby zmylic i oglupic polskich gojow to sa im podsuwane tematy zastepcze i jednoczesnie chodzi o sprawdzenie nastrojow spolecznych.
   Dlatego kazdy Polak powinien zadac sobie nastepujace pytanie: Czy faktycznie dyskusja n/t aborcji poprawi lub rozwiaze sprawe zlej sytuacji materialnej i ekonomicznej Polski i Polakow zamieszkalych w Polsce ? Bo jesli nie poprawi to znaczy, ze sprawa aborcji ma wydzwiek polityczny i jest tematem zastepczym dla ciagle oglupianych polskich gojow.
   Wlasnie przyklad „Bolka” Walesy z wizerunkiem M.B. w klapie jest klasycznym przykladem gry na naiwnosci Polakow, ktorych ta podla kanalia oszukala, zdradzila i umozliwila rozkradanie Polski przez obcych i nadal prowadzi wredna robote napuszczajac UE na Polske.
   Z kolei zydy z episkopatu w Polsce maja krzyze na piersiach, a sluza diablu i jego dzieciom (zydom) z UE, ktorzy prowadza polityke globalistyczna, bo to zapewnia im wladze nad innymi panstwami i narodami. Nawet Franek z Watykanu kolaboruje z dziecmi diabla w zaprowadzaniu globalizacji, ale w episkopacie w Polsce panuje zmowa milczenia, jakby nic sie nie dzialo.

 5. Avatar
  fiesta :

  Sprawy zwiazane z aborcja to temat zastepczy i sa wazniejsze sprawy dla Polski, bo Polska jest wazniejsza niz interesy sekty katolickiej w Polsce, ktora jest obca instytucja podlegajaca pod Watykan – obce panstwo i instytucje, i Watykan nie pyta sie Polakow czy moze zaprowadzic globalizacje, tak samo jak Episkopat nie pyta sie Polakow czy moze wybudowac kosciol masonski („opatrznosci bozej”) w Polsce, tylko realizuje swoje wlasne interesy. Dlatego dziwie sie poslowi R.Winnickiemu, ze nie ma nic lepszego do roboty i zajmuje sie pierdolami, na ktore i tak nie ma wplywu, poniewaz kobieta, ktora zdecyduje sie na aborcje zrobi to albo poza Polska, albo po cichu. Poza tym kobieta, ktora zaszla w ciaze w wyniku gwaltu lub plod zagraza jej wlasnemu zyciu musi miec prawo do aborcji.
  Posel R.Winnicki stosuje rowniez glupia argumentacje, zeby dokopac PiS i podaje za przyklad slowa prezydenta-elekta D.Trumpa, ktory jest pro-life (za zyciem) pomimo, ze nie jest katolikiem co w/g mnie nie ma zadnego znaczenia, poniewaz wazniejszy jest zdrowy rozsadek.
  Nie jestem zwolennikiem PiS, ale w tym przypadku PiS postapil rozsadnie.

  • kojoto
   kojoto :

   Fiesta – sprawa masowego mordowania niewinnych Polaków to nie jest temat zastępczy. Nawet nie jestem w stanie dzisiaj na ten temat więcej pisać bo to po prostu jest wiedza z książki do biologi z 4 klasy podstawówki… Rozumiem, że jak politycy ogłoszą, że twierdzenie Pitagorasa jest nieważne, bo się nie podoba wyborcom, to też będzie w/g ciebie rozsądne?

   • Avatar
    fiesta :

    re: Kojoto….. Jeszcze raz powtorze, ze aborcja to temat zastepczy, poniewaz wazniejsze dla Polski i Polakow jest odzyskanie rozkradzionego polskiego majatku narodowego, ktory w ponad 80% jest wlasnoscia obcego kapitalu, bo bez silnej polskiej gospodarki i ekonomii nie jest mozliwe zbudowanie silnego panstwa i dobrobytu dla Polakow w Polsce – vide wysoki przyrost naturalny Polakow na emigracji, co oznacza, ze wielki szum wokol aborcji ma wydzwiek polityczny.
    Z kolei dyskutowana sprawa aborcji dotyczy plodu w lonie kobiety, a nie dojrzalego osobnika, ktory nabywa prawa dopiero po urodzeniu sie. I tak jak zaznaczylem w poprzednim komentarzu, kobieta musi miec prawo do aborcji plodu w przypadku gwaltu oraz zagrozenia wlasnego zycia.
    To co proponuja koscielne oszolomy oznacza, ze obojetnie kto bedzie gwalcil polskie kobiety (zydy, muslimy, UPA-incy, pijaki, zboczency, mordercy etc) to beda musialy rodzic dzieci bez wzgledu na stan fizyczny i psychiczny noworodkow oraz praw jakie przysluguja polskim kobietom, wlacznie z prawem do rownego traktowania na rowni z mezczyznami. Dzieki takim dzialaniom proponowanym przez koscielne oszolomy nastapi powrot do inkwizycji i zniewolenia kobiet w Polsce, co uderza w samych Polakow, bo glupie decyzje sa przyczyna zlych nastepstw dla Polakow i dowodzi tego historia.
    A jak klechistan chce wprowadzac zmiany to niech wprowadza je u siebie w klechistanie, a nie w calej Polsce, poniewaz klechistan to obca instytucja podlegla pod Watykan i nie ma prawa mieszac sie w sprawy Polski i Polakow.
    Z kolei koscielne oszolomy maja prawo wyboru i niech uszanuja rowniez wybor pozostalych Polakow w Polsce, bo nie zyjemy w sredniowieczu pod dyktatura Watykanu, ktory karal koscielne owieczki i barany torturami i spaleniem na stosie za sprzeciwianie sie teorii KK, ze ziemia jest plaska.
    Na zakonczenie dodam, ze religia islamu doprowadzila do tego, ze kobieta jest traktowana gorzej niz pies i podobnie jest traktowana kobieta w judeo-talmudyzmie.
    Czytajac opinie posla R.Winnickiego doszedlem do wniosku, ze ma glowe nafaszerowana teoriami, a nie zna zycia oraz ignoruje fakty historyczne i opowiada bajki, dajac tym samym swiadectwo albo swojego oszolomstwa, albo szuka glupszych od siebie, albo jedno i drugie.

    • Avatar
     fiesta :

     p.s. Twierdzenie Pitagorasa dotyczy zaleznosci geometrycznych, ktore sa okreslone wzorem (regula), ktora pozostaje niezmienna. Natomiast decyzje politykow w sprawie aborcji dotycza sytuacji zyciowych i dzialan czlowieka w zaleznosci od zaistnialej sytuacji, i na to nie ma wzoru (reguly), poniewaz kazdy czlowiek to niepowtarzalna osobowosc i roznie reaguje. W zwiazku z tym twoje porownanie jest nietrafne.
     Z kolei koscielne oszolomy, ktore wyrozniaja sie sposrod polskiej spolecznosci, ale nie stanowia wiekszosci w Polsce probuja wywrzec nacisk na ustawe ze swojego punktu widzenia i narzucic swoje myslenie wszystkim Polakom w Polsce – vide narzucanie Polakom komunizmu przez zydo-komune, a nawet posuwaja sie do tego, ze chca ingerowac w zycie prywatne kazdej Polki i tutaj trzeba powiedziec stanowczo: STOP !

     • kojoto
      kojoto :

      No to od początku. Gubisz zasadniczą kwestię – mianowicie, twierdzisz, że „sprawa aborcji dotyczy plodu w lonie kobiety, a nie dojrzalego osobnika, ktory nabywa prawa dopiero po urodzeniu sie.”. Czy to znaczy, że uważasz, że można zabić każdego niedojrzałego człowieka w łonie matki? Bo nie ma praw? (dowodu osobistego etc…) a niedojrzałego człowieka już po urodzeniu to już nie można zabić. A jeśli się urodzi 2 miesiące za wcześnie, ale jest z brutalnego gwałtu, jest upośledzony, etc. to można, czy nie? A jeśli nie można, bo PORÓD jest jakąś niewidzialną granicą…? to do jakiego miesiąca można zabić w brzuchu matki? Do 9tego? 7go? 4go? 2go? 1go? kiedy człowiek staje się człowiekiem? Znasz odpowiedź na to pytanie? Odpowiedź na to pytanie daje nauka, a właściwie dwie dziedziny nauki. Logika i Biologia. Na ten moment jesteśmy w stanie jedynie określić, że człowiek staje sie człowiekiem w momencie zapłodnienia. I jest nim nie zależnie od tego, czy ma kilka dni (100-kilkaset komórek), czy 9 miesięcy, czy 20 lat, czy 110 lat… Kiedy w/g ciebie człowiek staje sie jak to określiłeś „dojrzałym osobnikiem”? Czy nie jest nadużyciem takie stwierdzenie? Czy nie widzisz tego na własne oczy, że kilkutygodniowe dziecko w łonie matki różni się od 5 latka nie więcej niż 5 latek od 90latka? To co robią zdehumanizowani psychopaci, którzy kręcą i przyzwyczajają ludzi do sformułowań „aborcja”, „terminacja płodu” etc – to jest zwykła tresura społeczna na którą w wielu sprawach jesteś bardzo uczulony, a dlaczego w tej nie? Po za kwestią natury teoretycznej dochodzi jeszcze kwestia traumy, która przeżywają kobiety po zamordowaniu własnego dziecka, tak nawet jeśli jest to dziecko z gwałtu. Do jednego nieszczęścia dokłada się drugie…

     • Avatar
      fiesta :

      Kojoto…. ja juz napisalem w poprzednich komentarzach, ze jestem za dokonywaniem aborcji w przypadku gwaltu na kobiecie i zagrozeniu jej wlasnego zycia i z tego jasno wynika, ze nie jestem za kazdym usuwaniem ciazy, ale decyzja w tej sprawie nalezy glownie do kobiety, bo to jest jej ciaza i zrobi jak zechce, bo jest wolna kobieta.
      Usuwanie komorek plodu nie jest zabojstwem czlowieka, poniewaz uksztaltowanie czlowieka zajmuje prawie 9 miesiecy.
      Z kolei w/g slow Jezusa podanych w Ew.Jana 6:63 – cytat: „Duch daje zycie, cialo na nic sie nie przyda…” jasno wynika, ze material, z ktorego sklada sie czlowiek nie ma znaczenia w zyciu ziemskim i zarazem materialnym.
      W zwiazku z tym wrzask jaki robia koscielne oszolomy jest bezpodstawny z punktu widzenia slow Jezusa (Boga), chyba ze dzialania koscielnych oszolomow maja cel polityczny lub sluza do podporzadkowania Polakow instytucji koscielnej.

     • kojoto
      kojoto :

      Ok – to rozumiem, że uważasz poród za taka niewidzialną granicę… Czy jesteś w stanie to uzasadnić? Dlaczego w/g ciebie dziecko 8 miesięczne można zabić jeśli zostało poczęte w wyniku gwałtu, a 9cio miesięczne to już nie? I co to znaczy „w pełni ukształtowany człowiek”? Miałeś kiedyś noworodka na ręku? Sprawiasz wrażenie jak byś o tym strasznym problemie pisał wyłącznie jako teoretyk, do tego popełniający zasadnicze błędy w rozumowaniu.

     • Avatar
      fiesta :

      re: Kojoto…… Zgwalcona kobieta nie bedzie czekac 8 miesiecy na usuniecie plodu tylko usunie plod po badaniach, ktore wykaza, ze jest w ciazy – tak jest w praktyce. Natomiast podany przez ciebie przypadek to twoj wymysl, ktory jednoczesnie dowodzi, ze sam masz sklonnosci do bujania w oblokach i tworzysz bezsensowne teorie co jest objawem zwiazanym z brakiem poczucia rzeczywistosci i zarazem choroba psychiczna – osoba chora psychicznie nie zdaje sobie sprawy, ze mowi lub pisze bez sensu, gdyz nie ma poczucia rzeczywistosci i stad bierze sie twoj zarzut, ze to niby ja popelniam bledy w rozumowaniu.
      Z kolei w/g slow Jezusa (Boga) , cialo czlowieka na nic sie nie przyda lub mowiac inaczej, jest nieprzydatne (Ew. Jana 6:63) i gloszenie hasel przeciwnych jak to czynia koscielne oszolomy, jest herezja.

     • kojoto
      kojoto :

      Jak zwykle fiesta- z braku argumentów wpadasz w szał oskarżeń… „masz skłonności do bujania w obłokach i tworzysz bezsensowne teorie co jest objawem związanym z brakiem poczucia rzeczywistości i zarazem choroba psychiczna” – wygląda na to, że powtórzyłeś tu zasłyszaną gdzieś opinię o sobie.

     • Avatar
      fiesta :

      re: Kojoto….. O jakie argumenty tobie chodzi ? Ty po prostu sam wpadasz we wlasne sidla, bo wypisujesz bzdety i nawet wyczerpal sie tobie repertuar, bo przepisujesz po mnie moje wypowiedzi z poprzedniego komentarza dajac tym samym dowod swojego ograniczenia umyslowego i zlosliwosci, zamiast bronic swojej hipotezy, ktorej jednak nie bronisz, poniewaz wymysliles bzdety, co rowniez swiadczy, ze nie dorosles do powaznych dyskusji i jestes oszolom.

      W przeszlosci kilkakrotnie robiles mi zarzuty i za kazdym razem dowiodlem tobie, ze nie masz racji. A w zyciu jest tak, ze osoby, ktore maja duze mniemanie o sobie nie wytrzymuja presji, gdy im sie dowodzi, ze nie maja racji i przez to robia sie zlosliwi, wymyslaja rozne sposoby, zeby podwazyc zdanie strony przeciwnej i m.inn. wymyslaja hipotezy, ktore maja niewiele wspolnego z rzeczywistoscia, zeby wywolac zamieszanie i zrobic na zlosc i tak wlasnie bylo w twoim przypadku, gdy napisales, ze: „Dlaczego w/g ciebie dziecko 8 miesięczne można zabić jeśli zostało poczęte w wyniku gwałtu, a 9cio miesięczne to już nie?”. Jesli przyjrzymy sie zdaniu w cudzyslowiu, ktore jest calkowicie twojego autorstwa, gdyz ja nic takiego nie napisalem, to twoje zdanie nie ma logicznego sensu i jest typowym pomieszaniem z poplataniem. Wiec nie dosc, ze brak jest w twoim zdaniu logiki to jeszcze sam wymyslasz tresc zdania, w ktorym umieszczasz swoje wlasne slowa, dajac do zrozumienia, ze to ja napisalem, co jest charakterystyczne dla srodowisk, ktorych zadaniem jest manipulacja podawanymi informacjami i ludzmi.
      Jakby na to nie patrzyl, jest to rowniez dowod, ze nie znasz poprawnej budowy zdan zlozonych w j.polskim i jest tego kilka przyczyn, a mianowicie: 1. WIELOKULTUROWOSC, ktora jest przyczyna problemow w poprawnym wyslawianiu sie w j.polskim, gdyz j.polski jest jednym z trudniejszych jezykow do nauki. 2. ZABURZENIA PSYCHICZNE wywolane przez rozne czynniki, ktore oslabiaja logiczne myslenie i samokontrole co rowniez ma wplyw na niepoprawne formowanie zdan w j.polskim.

  • Avatar
   fiesta :

   p.s. Przyklad z zycia…… Gdyby jakis sqrwysyn zgwalcil moja zone lub corke to bym go zabil, poniewaz prawo karne Art. 197 przewiduje kare od 2 do 12 lat, podczas gdy ofiara gwaltu ma uraz psychiczny i cierpi do konca zycia. Poza tym sprawcy gwaltu przysluguje prawo do wczesniejszego zwolnienia z wiezienia po odbyciu polowy kary co jest szyderstwem ze zgwalconej ofiary.
   Cwansi gwalciciele udaja z kolei niezrownowazonych psychicznie i koncza w zakladach psychiatrycznych, bo wyroki skazujace sa dla nich lagodniejsze.
   Z kolei zawodowy gwalciciel najpierw gwalci, a pozniej zabija swoja ofiare i ukrywa cialo ofiary, zeby nie pozostawic sladow przestepstwa i jesli policji uda sie zlapac przestepce to poniesie kare przewidziana w paragrafach, a jesli nie to przestepca bedzie przebywal na wolnosci.
   W zwiazku z powyzszymi przykladami zwracam sie do posla R.Winnickiego, zeby zglosil wniosek w sejmie o zaostrzenie kar dla gwalcicieli z obowiazujacego terminiu 2-12 lat na nowy termin od 25 lat po dozywocie, plus obciecie pracia, bo wtedy gwalciciel bedzie dymany przez pederastow.

 6. Avatar
  fiesta :

  Cytat: „Winnicki: PiS to ugrupowanie pseudo-katolickie”….. KOMENTARZ…. Identycznie jest w przypadku samego kosciola katolickiego, ktory od czasu Soboru Watykanskiego II (obradowal w latach 1962-1965) stal sie instytucja zydo-masono-libertynsko-globalistyczna, sterowana przez bande zydow, masonow i zdrajcow.
  I tak np. papiez Jan 23 to zyd i mason, ktory nie bedac wybrany papiezem odebral wladze legalnie wybranemu papiezowi Grzegorzowi 17 (czytaj: THE POPE IN RED – http://www.thepopeinred.com/ ) , a nastepnie sam mianowal sie papiezem. Jego nastepca papiez Pawel 6 to zyd, mason i pedal, ktory kontynuowal demontaz KK od srodka z obecnymi na soborze rabinami-talmudystami (przedstawiciel rabin A.Heschel z USA) oraz obecnymi rowniez zydo-masonami z B’nai B’rith (przedstawiciel J.Lichten z USA oraz prawnik i zyd urodzony w Polsce).
  Bardzo aktywna role w demontazu KK od srodka odegral rowniez SEKRETARZ STANU Watykanu kardynal A.Bea – zyd i czlonek zydo-masonskiej B’nai B’rith.
  Tych faktow historycznych nigdy nie podawala propaganda KK do publicznej wiadomosci i milczeli na ten temat kolejni papieze na czele z polskim zydem K.Wojtyla-Katzem (JP2), ktorzy realizowali posoborowa polityke globalistyczna.

 7. Avatar
  mop :

  PiS

  Nazywane jest najbardziej zażydzoną partią w Polsce. Bezprzecznie jest najbardziej żydofilską partią parlamentarną, a to za sprawą Kaczyńskich.

  Lech Kaczyński brał udział w żydowskim spisku przeciwko Polsce w Magdalence. Wtedy był jeszcze zaledwie jednym z wielu mniej ważnych żydowskich doradców Bolka.
  To on wstrzymał ekshumację w Jedwabnym. Dzięki temu żydostwo wciąż oskarżać może Polaków o tę zbrodnię.

  PiS wniósł do sejmu projekt ustawy o odszkodowaniach dla Żydów (2006).

  Lech Kaczyński/Kalkstein zalegalizował, zdelegalizowaną za antypolską działalność przez prezydenta RP Ignacego Mościckiego w 1938, syjonistyczną i rasistowską lożę B`nai B`rith.

  Kaczyński/Kalkstein ślepo angażował się we wszystkie nakazane z Telawiwu i Waszyngtonu antyrosyjskie prowokacje. Tak samo ślepo i z uporem czynił z Polski nadgorliwego militarnego wasala USA. Zamierzał też uczynić Polskę strategicznym partnerem zbrodniczego wobec Palestyńczyków Izraela. Kaczyński/Kalkstein zhańbił siedzibę Prezydenta Polski żydowskimi harcami w jarmułce i przy świeczkach menory z Żydami. Zdewaluował Polskie odznaczenia i ordery wręczając je jego przyjaciołom Żydom.

  Powinien przejść do historii jako oficjalny grabarz suwerenności. A wylądował na Wawelu, zażydzając najpierw Belweder, na koniec właśnie Wawel.

  Więcej o zasługach tego żydowskiego patrioty dla Żydów i dla Izraela pisze Józef Bizoń.

  A jego bliźniak, prezes PiS, Jarosła Kaczyński/Kalkstein w sejmie w 2003 roku pchał Polskę do zbrodniczej okupacji Iraku u boku USA, krzycząc „wojna w Iraku to także nasza wojna”. Do agresji i późniejszej okupacji Iraku doszło na podstawie fałszowanych przez CIA i brytyjski wywiad „dowodów” na posiadanie przez Irak broni masowego rażenia.

  Na koniec – główny obok Kaczyńskiego/Kalksteina ideolog PiS, Izaak Macierewicz/Singer z uporem maniaka szczuje na Rosję, absorbuje uwagę opinii publicznej Smoleńskiem, odwracając uwagę od katastrofalnej sytuacji finansowej Polski. Ponadto chce on śledztwo smoleńskie oddać w ręce zbrodniarzy amerykańskich. Tych samych, co ponoszą odpowiedzialność za 11/9 i za zbrodnicze okupacje Afganistanu i Iraku. A wcześniej jeszcze za zbrodnicze bombardowania słowiańskiej Serbii.

  W międzyczasie utworzył Macierewicz/Singer kolejną komisję do zbadania zabójstwa w Łodzi.

  Złośliwi mówią, że jak Kaczyński dostanie biegunki, to Macierewicz/Singer założy kolejną komisję, mającą zbadać – kto chciał otruć prezesa PiS.

  A wszystko po to, aby wytworzyć fikcję zagrożenia życia działaczy PiS ze strony ruskich agentów spod znaku PO.

  • Avatar
   fiesta :

   Dodatkowe fakty…… Podczas pobytu w Izraelu w 2006r, L.Kaczynski oswiadczyl na prywatnym spotkaniu z tamtejszymi zydami w izraelskim knesecie, ze niezaleznie od tego, ktora partia polityczna jest u wladzy w Polsce to realizowane sa interesy Izraela.

   https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

   Do tego nalezy dodac podpisany przez L.Kaczynskiego Traktat Lizbonski w 2008r oraz jego ratyfikacje przez L.Kaczynskiego w 2009r kiedy to uzaleznil swoj podpis od wyniku drugiego referendum unijnego w Irlandii nie patrzac na grozaca Polsce utrate suwerennosci – vide specjalnie przygotowana nowa neo-stalinowska konstytucja z 1997r zyda Stolzmana vel Kwasniewskiego (oparta na konstytucji stalinowskiej z 1952r) , w ktorej nowy Art.90 upowaznial zydow u wladzy w Polsce do przekazania czynnosci panstwowych i decyzyjnych obcej organizacji miedzynarodowej.
   W traktacie lizbonskim jest zapis – cytat:
   „Artykuł 2 ustęp 1-3 traktatu skonsolidowanego o funkcjonowaniu UE (artykuł 2 punkt 12 Lizbony) mówi o tym, że Unia otrzymuje w pewnych sferach władze totalną, gdzie całkowicie dyktuje warunki, a Państwa Członkowskie działają tylko i wyłącznie za zgodą UE”. (zrodlo: https://tergiwersacja.wordpress.com/traktat-lizbonski/).
   To sa dowody, ktore ukazuja, ze pozbawienie Polski suwerennosci bylo dokonane z premedytacja przez zydow u wladzy w Polsce, ktorzy przez okres lat 1990-tych i 2000 dokonali PIATEGO ROZBIORU POLSKI wyprzedajac za bezcen ponad 80% polskiego majatku narodowego (wlasnosc calego narodu polskiego) w lapy obcego kapitalu, glownie zydowskiego i niemieckiego, czyniac z Polakow dziadow i niewolnikow oraz oddali Polske pod kontrole Brukseli i tamtejszej zydo-masonerii….. a NAROD DALEJ SPI.

 8. Avatar
  gan :

  Minister spraw zagranicznych, który popiera re-elekcję najbardziej nieudolnego polityka w kraju wrogo nastawionym do Polski jest fatalnym dyplomatą. W kraju o mocnych, chrześcijańskich korzeniach należy wprowadzić prawo antyaborcyjne, bo w przeciwnym razie katolicy zaczną mordować poczęte dzieci. Więcej złotych myśli posła Winnickiego poproszę 🙂

  • Avatar
   fiesta :

   re: Gan….. minister spraw zagranicznych, ktory swiadomie realizuje zydowskie interesy lokalne i globalne jest agentem obcych wplywow w Polsce, a nie nieudolnym politykiem.
   Nie maja rowniez znaczenia chrzescijanskie korzenie Polski, ktora jest obecnie pod zydowska okupacja – vide rowniez okupacja niemiecka, rosyjska, austriacka, szwedzka etc, wiec rzadzi okupant, a nie Polacy.
   Z kolei wiekszosc narodu polskiego jest oglupiona propaganda swiecka i koscielna oraz jest naiwna, leniwa i rozbita politycznie, wiec latwo jest taka masa rzadzic i sterowac, poniewaz masa nie zna prawdy i nie zdaje sobie sprawy z tego, ze jest ofiara i pozywieniem dla wszelkiej masci pasozytow.
   MORAL: Jak masie rozumu przybedzie to i w Polsce lepiej bedzie.
   Aborcja to temat zastepczy o podlozu politycznym, ktory odwraca uwage Polakow od kolaboracji KK i Watykanu z ZYDOMASONERIA, dazaca do zaprowadzenia NWO co spotkalo sie z aprobata papiezy, poczawszy od Jana 23, ktory zwolal Sobor Watykanski II w 1962r, a skonczywszy na obecnym Franciszku.