Stado włóczących się psów zaatakowało kilkuletnie dziecko w miejskim parku w Magadanie. To już kolejny tego rodzaju przypadek w tym mieście.

O ataku zdziczałych psów na pięcioletnie dziecko poinformowała w niedzielę rosyjska, państwowa agencja informacyjna RIA Nowosti. Według niej do pogryzienia doszło w głównym parku znajdującym się w centrum 95-tysięcznego miasta położonego na rosyjskim Dalekim Wschodzie. Chłopca uratowała szybka interwencja ratowników medycznych.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

„Chłopiec z poważnymi obrażeniami od ukąszeń był przywieziony do szpitala obwodowego i zoperowany. Gubernator obwodu magadańskiego zażądał od władz miejskich i organów ścigania, surowego rozwiązania w ramach prawa problemu włóczących się psów, które zaczęły się rzucać na ludzi. Miejscy urzędnicy mają w ciągu doby złożyć raport o przyjętych środkach” – informuje agencja.

Tylko w ciągu zeszłego roku doszło w Magadanie do trzech ataków stad zdziczały psów na dzieci. Wcześniej włóczące się zwierzęta zagryzły w tym mieście kobietę. Lokalne władze próbowały poradzić sobie z tym problemem przeprowadzając odstrzał z użyciem środka chemicznego, jednak sąd uznał ich plan za niezgodny w prawem.

Czytaj także: Wilk zaatakował ludzi miasteczku w centrum Białorusi

ria.ru/kresy.pl

Rosja: Zdziczałe psy niemal zagryzły dziecko
3.3 (65%) 4 głosów.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz