W czwartek przed Pałacem Prezydenckim odbyła się konferencja prasowa kandydata Konfederacji na urząd prezydenta – Krzysztofa Bosaka. Podczas spotkania z dziennikarzami poseł zaprezentował swoje hasło wyborcze.

Krzysztof Bosak zaprezentował w czwartek oficjalne hasło swojej kampanii wyborczej – Naprzód Polsko. “Jest to hasło pod którym będziemy pracować przez następne dwa miesiące. Przedstawiamy je właśnie tutaj, na Krakowskim Przedmieściu, przed pałacem prezydenckim, o który walczymy” – mówił na konferencji.

 

Zobacz także: Bosak dla Kresy.pl: Polityka wielowektorowa to praktyczna realizacja dumy narodowej

Poseł Konfederacji mówił, że reprezentuje “połączone siły ideowej prawicy”, które rozumie jako prawicę narodową, konserwatywną i wolnorynkową.

Zobacz także: Krzysztof Bosak: Specustawa w sprawie koronawirusa jest niepoważna

“Naprzód Polsko to hasło dynamizm naszych środowisk, wyrażające niezaspokojone aspiracje naszego narodu, naszego społeczeństwa do Polski, która będzie lepsza. Chcemy, żeby Polska się rozwijała, żeby nie była tłamszona niepotrzebnymi regulacjami. Chcemy, żeby Polska była dumna, była silna, żeby nikt Polsce nie narzucał pod jakimi wartościami mamy budować swój porządek prawny, swój porządek ustrojowy”.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Zobacz także: Kampania prezydencka Konfederacji tylko z pieniędzy sympatyków – Bosak komentuje

Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply