LOT wznawia rejsy ze Lwowa do Olsztyna i Bydgoszczy

Od końca kwietnia ponownie będzie można korzystać z bezpośrednich połączeń lotniczych pomiędzy Lwowem a Olsztynem i Bydgoszczą. – zauważył w środę lwowski portal Nasze Misto. Kursy między tymi miastami wznowią Polskie Linie Lotnicze LOT.

Na stronie internetowej LOT-u bilety na kursy między Olsztynem a Lwowem można kupować od 27. kwietnia, a między Bydgoszczą a Lwowem – od 24. kwietnia.

Rejsy ze Lwowa do Olsztyna będą odbywać się we wtorki i soboty. Odlot ze Lwowa wyznaczono na godzinę 1:40, przylot do Olsztyna na 2:15. W przeciwnym kierunku maszyna wylatuje o godzinie 3:00 i ląduje we Lwowie o 5:25. Najtańszy bilet w jedną stronę kosztuje 125,76 złotych. Bilety na tej trasie można zamawiać jedynie do 28. września.

Bilety między Bydgoszczą a Lwowem kosztują od 141,76 złotych w jedną stronę. Samolot wylatuje ze Lwowa o godzinie 1:35 a przylatuje do Bydgoszczy o 2:10. W przeciwną stronę samolot wylatuje o godzinie 3:00 i przylatuje do Lwowa o 5:20.

LOT uruchomił połączenia bezpośrednie pomiędzy Bydgoszczą a Lwowem w sierpniu 2017 roku a między Olsztynem a Lwowem w marcu 2018 roku. W styczniu tego roku loty na obydwu trasach zostały wstrzymane z powodu małego zainteresowania podróżnych.

CZYTAJ TAKŻE: LOT nazwał Lwów „perłą ukraińskiej kultury narodowej” [+FOTO]

Kresy.pl / Nasze Misto / lot.com

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz