Kolejny film z serii „Przegląd Kresowy” został udostępniony na naszym kanale YouTube. Tym razem nasi redaktorzy rozmawiali między innymi nt. nasilenia prześladowań Polaków na Białorusi oraz nazwania stadionu w Tarnopolu imieniem Romana Szuchewycza, który był odpowiedzialny za ludobójstwo Polaków w Małopolsce Wschodniej.

Zachęcamy wszystkich naszych czytelników do obejrzenia kolejnego odcinka „Przeglądu Kresowego”. Tym razem nasi redaktorzy rozmawiali między innymi o nasileniu prześladowań Polaków na Białorusi oraz nazwaniu stadionu w Tarnopolu imieniem Romana Szuchewycza, który był odpowiedzialny za ludobójstwo Polaków w Małopolsce Wschodniej.

Kresowy Przegląd Tygodnia

Zgoda RODO: Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez FUNDACJA KOMPANIA KRESOWA, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03, 18-400 Łomża moich danych osobowych przesłanych w niniejszym formularzu w celu otrzymywania informacji drogą elektroniczną.
Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili.

Gorąco zachęcamy także do subskrybowania naszego kanału, dzięki temu będą Państwo na bieżąco ze wszystkimi nowymi materiałami.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Oglądaj także: Ślązakowcy ≠ Ślązacy

„Jest to temat kluczowy, a niestety przemilczany przez polskie media” – redaktor Adam Szabelak skomentował nasilenie prześladowań względem Polaków na Białorusi.

„Media informowały co prawda o zatrzymaniu Anny Paniszewej, jednak nie wzbudziło to szerszych emocji w kraju” – dodał.

Oglądaj także: Chrystianofobia w Polsce i na świecie- Przegląd Kresowy

Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz