Chrystianofobia w Polsce i na świecie – Przegląd Kresowy

Kolejny film z serii „Przegląd Kresowy” został udostępniony na naszym kanale YouTube. Tym razem nasi redaktorzy rozmawiali między innymi o wzroście chrystianofobii w Polsce i na świecie.

Zachęcamy wszystkich naszych czytelników do obejrzenia kolejnego odcinka „Przeglądu Kresowego”. Tym razem nasi redaktorzy rozmawiali między innymi o wzroście chrystianiofobii w Polsce i na świecie.

Gorąco zachęcamy także do subskrybowania naszego kanału, dzięki temu będą Państwo na bieżąco ze wszystkimi nowymi materiałami.

Przekaż swój 1% na Kresy.pl

Fundacja Kompania Kresowa KRS 0000350493
Przekaż 1% podatku

„Z naszego podwórka bardzo niepokojące są te ataki na kościoły, warto zaznaczyć, że to się zaczęło w okresie protestów środowisk lewicowych po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej” – mówi redaktor Mateusz Pławski.

„Trzeba oczywiście zaznaczyć, że część tych ataków, na przykład w Rzeszowie, to była libacja alkoholowa, która przeniosła się do kościoła, co prawdopodobnie wynika z tego nastroju wytworzonego wokół Strajku Kobiet kiedy zakrzyczano głośno, że król jest nagi” – przekonuje redaktor Adam Szabelak.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia

Zapraszamy też do oglądania innych naszych produkcji:

Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz