Kolejny atak na pojazd Fundacji Pro – Prawo do życia [+VIDEO]

W piątek w Warszawie doszło do kolejnego ataku na pojazd Fundacji Pro – Prawo do życia, która prowadzi akcję przeciw pedofilii oraz „edukowaniu seksualnemu” dzieci przez działaczy środowiska LGBT. „Mężczyzna zaatakował nas używając kamienia. Najpierw rzucił nim w furgonetkę. Po chwili podbiegł gdy staliśmy w korku, uderzył kamieniem w lusterko pasażera i rozbił je” – czytamy na stronie fundacji.

W piątek około godziny 15:00 przy al. Jana Pawała II mężczyzna zaatakował nas używając kamienia. Najpierw rzucił nim w furgonetkę. Po chwili podbiegł gdy staliśmy w korku, uderzył kamieniem w lusterko pasażera i rozbił je. Walił także w szybę drzwi, na szczęście nie stłukł jej” – poinformowała w sobotę Fundacja Pro – Prawo do Życia. W serwisie YouTube zostało przedstawione nagranie zajścia. 

Fundacja informuje, że w piątek w Warszawie prowadzona była społeczna kampania informacyjna „Stop pedofilii”.

„W piątek około godziny 15:00 przy al. Jana Pawała II mężczyzna zaatakował nas używając kamienia. Najpierw rzucił nim w furgonetkę. Po chwili podbiegł gdy staliśmy w korku, uderzył kamieniem w lusterko pasażera i rozbił je. Walił także w szybę drzwi, na szczęście nie stłukł jej” – czytamy. 

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Jak pisaliśmy, pod koniec czerwca w Warszawie doszło do ataku anarchistów na osobę obsługującą pojazd Fundacji Pro – Prawo do życia.

W czasie gdy samochód jechał przez ul. Wilczą został on zatrzymany przez jedną osobę stojącą na drodze. Gdy kierowca zatrzymał wóz, a wolontariusz wyszedł zorientować się co się dzieje z pobliskiej kamienicy zajmowanej nielegalnie od lat przez anarchistów, wybiegła grupa młodych ludzi. Osoby te zaczęły fizycznie atakować kierowcę co zostało uchwycone na nagraniu wykonany przez system monitoringu zainstalowany w samochodzie. Według relacji w tym czasie inni anarchiści przebili opony samochodu i pomalowali jego plandekę.

Zobacz także: Ciężarówka „Stop pedofilii” zatrzymana, a później zaatakowana przez lewackie bojówki [+VIDEO/+FOTO]

Czytaj także: Organizacje prorodzinne podejmują inicjatywę ustawodawczą „Tak dla rodziny, nie dla gender” [+VIDEO]

youtube.com / Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz