„Podróżujący po świecie kaznodzieje, którzy chcą podważać demokrację i fundamentalne wolności oraz prawa człowieka, nie są mile widziani w Danii”- oświadczył duński resort imigracji i integracji.

Na liście znaleźli się m.in muzułmanie Mohamad bin Abd al Rahman bin Milhi bin Mohamad al Arefe, Kamal El-Mekki, Bilal Philips, Salman Bin Fahad Alodah, Mohammad Rateb Abdalah Al-Nabulsi oraz ewangelicki pastor Terry Dale Jones. Ten ostatni w 2011 w USA publicznie spalił egzemplarze Koranu. Lista została opublikowana na stronie internetowej duńskiego MSZ.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dania: minister integracji zachęca do donoszenia na pracujących nielegalnych imigrantów 

Jak powiedziała minister ds. imigracji Inger Stojberg – Chodzi o zasady. Nie chcemy, by ci ludzie przyjeżdżali do Danii i szerzyli nienawiść. Nie chcemy tu ludzi, którzy przyjeżdżaliby do nas, by wszczynać terror albo namawiać do agresji wobec Żydów i homoseksualistów. Jest zbyt wiele osób, które słuchają tych imamów. Jest kwestią zasad oświadczenie, że nie chcemy takich ludzi w granicach naszego kraju.

Kresy.pl / Rp.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz