Prezes TVP Jacek Kurski zawiadomił już Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

Informację o problemach z odbiorem sygnału naziemnego kanałów TVP podała na swoim profilu na Twitterze szefowa „Wiadomości” Marzena Paczuska. Napisała: Od sobotniego wieczora widzowie informują o zablokowaniu przekazu TVP1, TVP2, TVP Info w naziemnej.
Lubelszczyzna, Dolny Śląsk.

Problem dotyczy 13 województw: lubelskiego, dolnośląskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, opolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Do awarii doszło tuż przed orędziem wygłoszonym przez Beatę Szydło, przez co musiało ono zostać przesunięte o 25 minut.

Jak stwierdził Jacek Kurski, szef TVP sprawa wydaje się dziwna i niezrozumiała. Poinformował już o problemach Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, zawiadomi też Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

kresy.pl / rp.pl / wirtualnemedia.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz