Polityk PO krytykuje program 500+.

Pracownik odszedł nam z pracy – powiedział do mnie właściciel sklepu odpowiadając na pytanie, dlaczego sami z zona sprzedają towary. Z jakiego powodu? – zapytałem. Powiedział, że ma czwórkę dzieci i od teraz „pieprzy” już robotę. Efekt 500+ – dodał sprzedawca– napisał Adam Szejnfeld na swoim profilu na Facebooku.

Polityk już wcześniej mówił że „500+ to nóż w plecy przyszłych pokoleń”. Jego zdaniem PiS manipuluje także informacjami o stanie bezrobocia w Polsce.

Głupcy wierzący w naiwność ludzi! PiS obwieścił najniższe bezrobocie od 25 lat! Wynosi tylko 8,6%. Proszę bardzo, nie 8 lat rozwoju Polski przez Platformę Obywatelską, ale te kilka miesięcy PiS wystarczyło, aby bezrobocie spadło! Cudotwórcy? Nie, głupcy wierzący w naiwność ludzi!– stwierdził Szejnfeld.

fb.com/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

9 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz