Słoweński premier Janez Janša poparł w piątek na Twitterze Donalda Trumpa, twierdząc, że jego rywal, Joe Biden, byłby „jednym z najsłabszych prezydentów w historii”, gdyby został wybrany.

W swoim tweecie Janša stwierdził, że chociaż szanuje „trudne, tragiczne życie osobiste” Bidena, to nie wierzy, że byłby liderem, jakiego potrzebuje dziś „wolny świat”.

CZYTAJ TAKŻE: Druga debata Trump-Biden. Było spokojniej niż poprzednim razem [+WIDEO]

Syn Bidena, Beau, zmarł na raka mózgu w 2015 roku. Wcześniej jego pierwsza żona i córka zginęły w wypadku samochodowym.

„Szanujemy trudne, tragiczne życie osobiste @JoeBidena i niektóre z jego politycznych osiągnięć sprzed lat. Ale dziś, gdyby został wybrany, byłby jednym z najsłabszych prezydentów w historii ”- napisał na Twitterze premier Słowenii. „Kiedy wolny świat rozpaczliwie potrzebuje SILNEGO #USA, jak nigdy dotąd. Idź, i wygraj, @realDonaldTrump”.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

CZYTAJ TAKŻE: Węgry: Viktor Orban wyraził poparcie dla Donalda Trumpa w listopadowych wyborach w USA

W Słowenii urodziła się pierwsza dama Melania Trump. Wcześniej poparcie dla Trumpa wyrazili premier Węgier Viktor Orban oraz prezydent Serbii Aleksandar Vučic.

Wybory w USA odbędą się 3 listopada.

CZYTAJ TAKŻE: Serbia „nigdy nie wejdzie do NATO”

Kresy.pl / washingtontimes.com
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz