Trump zapowiedział start w wyborach prezydenckich

W wywiadzie dla telewizji Fox News Donald Trump stwierdził, że wystartuje w wyborach prezydenckich w 2024 r.

Dziennikarz Fox News zapytał byłego prezydenta USA o to, czy chciałby ponownie przejąć najwyższy urząd w państwie. „Nie sądzę, że będziemy mieli wybór” – powiedział Trump. Zasugerował, że administracja prezydenta Joe Bidena radzi sobie tak słabo z rządzeniem krajem, że czuje się zmobilizowany do wystąpienia przeciw niej.

„To jest haniebne” – powiedział Trump – „Kiedy spojrzysz na Afganistan i to, co się wydarzyło, i śmierć bez powodu, po prostu bez powodu”. Stwierdził nawet, że „rodzice [żołnierzy amerykańskiej armii] chcą mówić ze mną, nie chcą mówić z Bidenem”. Powtórzył – „Doszło do tego momentu gdy, nie będziemy mieli wyboru”.

Nazwał Bidena „niekompetentną osobą i przywódcą naszego kraju” oraz oskarżył jego administrację o dzielenie społeczeństwa i to mimo tego, że „ciągle mówią każdemu jak chcą być razem, by być inkluzywnymi – oni nie są inkluzywni”.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia

Poniedziałkowe wypowiedzi Trumpa są śmielsze niż to co powiedział w czasie sobotnich obchodów rocznicy zamachów z 11 września 2001 r. Zapytany przez zgromadzonych czy zamierza znów ubiegać się o stanowisko głowy państwa odpowiedział tylko – „Myślę, że będziecie szczęśliwi”.

Czytaj także: Twitter banuje konta za przekazywanie wiadomości Trumpa

foxnews.com/kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz