Premier Donald Tusk poinformował w czwartek, że na listę infrastruktury krytycznej zostaną wpisane przejścia graniczne z Ukrainą, a także “wskazane odcinki dróg i torów kolejowych”.

W czwartek na konferencji prasowej, premier Donald Tusk przekonywał, że jego rząd będzie chronił “własny rynek” zapowiedział jednak, że na listę infrastruktury krytycznej zostaną wpisane przejścia graniczne z Ukrainą, a także “wskazane odcinki dróg i torów kolejowych”.

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

 1. jaro7
  jaro7 :

  Sługa ukrainy Tusek nie musi się spotykac ze woim panem Żełeńskim,wystarczyło ze tamten zażądał spotkania i sługa trześąc gaciami już chce siłowo rozwiązać problem rolników,u których nawet nie był.Za niskie progi?W czasie konferencji TRZYKROTNIE wspomniał o banerz i ani razu o tymże obywatele ukrainy i izraela zbeszcześcili polska flagę.Jakby ukraińską toby się odniósł.Kolejna sprawa komuna wróciła? Tusk będzie nam mówił kogo mamy wspierać?! Bo jak ruskich to “zdrada stanu” ,w łepetynie sie poprzewracało?Nie przypominam sobie byśmy byli w stanie wojny z Rosją(co pewnie niejednemu sie marzy),pomijam wolność słowa i pogladów (w tzw “demokracji” to fikcja).Zmartwię cie Tusek ,coraz więcej ludzi myśli jak ten traktorzysta napisał(prowokator podrzucony przez służby dl dyskredytacji rolników).W twoich ukochanych Niemczech traktorzysta miał baner “Putin spuść atomówkę na Berlin”.I co zdrada stanu?

 2. Roman1
  Roman1 :

  Krótka historia rządów Tuska i przystawek:
  – 13 grudnia 2023 roku (rocznica stanu wojennego) – powołanie rządu,
  – 22 lutego 2024 roku – wprowadzenie quasi stanu wojennego na terenach w pobliżu
  granicy ukraińskiej (banderowskiej).
  Powołanie rządu 13 grudnia było konieczne, by słudzy Ukrainy (banderowskiej) mogli jej służyć na zjeździe w Brukseli. 22 lutego to koniec marzeń, że od dwóch miesięcy mamy nowy, polski, demokratyczny rząd.
  Teraz marsz na Moskwę zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią pewnego pajaca?