TVP Info ocenzurowało jak Wojciech Cejrowski podpala flagę UE [+VIDEO]

Redakcja TVP Info wycięła z ostatniego programu „Minęła 20” fragment pokazujący, jak Wojciech Cejrowski pali flagę Unii Europejskiej. Pełne nagranie rozmowy podróżnik opublikował na portalu społecznościowym z hasztagiem #TegoNieByłowTV.

Wojciech Cejrowski od półtora roku co czwartek jest gościem programu „Minęła 20” w TVP Info. Prowadzący Michał Rachoń łączy się z nim przez internet, rozmowy najczęściej nie są emitowane na żywo.

Ostatnie nagranie programu Cejrowski rozpoczął wzmianką o pożarach w USA. – W Ameryce ogień, ale w Polsce też był ogień. Ja Panu dzisiaj powiem, co w Ameryce byłoby niemożliwe. Otóż niemożliwy byłby ten cudny happening, że goście na Marszu Niepodległości spalili flagę unijną, potem policja wyznacza nagrodę i oni ją sami biorą – mówił.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

– W Ameryce może pan sobie logotyp spalić, ale nawet flagę amerykańską by pan mógł spalić sobie, bądź polską, bo to jest własność, to jest przedmiot – dodał, po czym spalił mają flagę UE (około 1:30 minuty).

Tego fragmentu widzowie TVP Info nie obejrzeli, wycięto go z rozmowy.

Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz