Manifestacja ma odbyć się w Warszawie pod hasłem „Jesteśmy i będziemy w Europie”

Manifestacja ma zebrać niemal opozycję. Liderzy partii są zgodni w wyznaczonym celu, jakim ma być obalenie rządu PiS. Zarówno partie jak i KOD uważają, że Prawo i Sprawiedliwość łamie praworządność i demokrację.

Jednocześnie w swoich deklaracjach podkreślają związki z Unią Europejską. Chcą w ten sposób stworzyć wrażenie, że PiS chce wyprowadzić Polskę z UE, podczas gdy wypowiedzi polityków partii Jasrosława Kaczyńskiego mówią jasno o chęci pozostania. Powiedział o tym m.in. szef MSZ Witold Waszczykowski, odpowiadając na zarzuty Grzegorza Schetyny.

kresy.pl / stooq.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz