Dziennikarka TVP Info Karolina Opolska odniosła się do kwestii imigracji. “Nie trzeba straszyć nas imigrantami, zagrożeniem są biali obywatele naszego pięknego kraju nad Wisłą” – stwierdziła.

W ostatnich dniach w Polsce trwa dyskusja o napływie nielegalnych imigrantów. Pojawiły się informacje o nielegalnych imigrantach w Białowieży. Wskazują one, że to organizacje “humanitarne” zapraszają migrantów do przygranicznej gminy. Burzę wywołało też zdarzenie, do którego miało dojść w piątek 14 czerwca około godziny 9:00 w Osinowie Dolnym. Radiowóz niemieckiej policji przekroczył przejście graniczne i po polskiej stronie zostawił rodzinę imigrantów z Bliskiego Wschodu. W niedzielę kwestię imigracji skomentowała dziennikarka TVP Info Karolina Opolska.

“Kilkaset tysięcy Polek rocznie doświadcza przemocy, w tym przemocy seksualnej. Sprawcami są Polacy. Naprawdę nie trzeba straszyć nas imigrantami, zagrożeniem są biali obywatele naszego pięknego kraju nad Wisłą” – oświadczyła na platformie X.

Przeczytaj: “2129 zł kieszonkowego dla imigrantów w Polsce, zakwaterowanie i wyżywienie”. Burza wokół zapisów unijnej dyrektywy

Jej wpis wywołał falę krytycznych komentarzy. “Czy to znacz, że akceptuje Pani swobodny napływ imigracji bez kontroli? – na zasadzie niech wchodzą i robią co chcą?”, “Polska jest jednym z najbezpieczniejszych krajów dla kobiet w Europie, właśnie dlatego, że przez długi czas potrafiliśmy sobie radzić z niekontrolowaną migracją”, “To dopiero rasizm! Ciemnoskórzy ludzie są dobrzy, a biali to największe zagrożenie” – to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod jej wpisem.

Zobacz: “Nasz kraj nie jest już bezpieczny”. Kandydatka PiS do sejmiku napadnięta i okradziona przez cudzoziemców

Czytaj także: Czarnoskóry imigrant wymachiwał maczetą w Poznaniu? Nagranie obiegło sieć

Kresy.pl

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply