Biuro Spraw Konsularnych amerykańskiego Departamentu Stanu ostrzega Amerykanów przed podróżowaniem do Syrii.

W komunikacie opublikowanym 18 października br., Biuro Spraw Konsularnych przestrzega przed licznymi zagrożeniami dla życia i zdrowia dla podróżującyh do Syrii. „Taktyka ISIS, Hayat Tahrir al-Sham i innych brutalnych grup ekstremistów obejmuje wykorzystywanie zamachowców-samobójców, porwań, broni lekkiej i ciężkiej, improwizowanych urządzeń wybuchowych i broni chemicznej” – informuje komunikat.

Przekaż swój 1% na Kresy.pl

Fundacja Kompania Kresowa KRS 0000350493
Przekaż 1% podatku

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seymour Hersh: Trump zignorował informacje wywiadowcze podejmując decyzję o ostrzale syryjskiego lotniska

We wrześniu śledczy z ONZ  formalnie oskarżyli rząd Baszszara al-Asada o użycie sarinu przeciwki miastu Chan Szejkun w kwietniu, doprowadzając do śmierci 83 osób. Rząd syryjski utrzymuje, że nie ponosi odpowiedzialności za kwietniowy atak, obarczając winą za zbrodnię islamskich rebeliantów.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: CZOŁOWY FIZYK I PROFESOR MIT: NIE MA DOWODÓW NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ ASADA ZA ATAK CHEMICZNY W CHAN SZEJKUN [+VIDEO]      

Kresy.pl / State.gov

Czytaj kolejny artykuł

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz