Stworzona przez biuro podróży jednodniowa wycieczka „Do Grodna w dni wolne od handlu” zakłada m.in. zwiedzanie miasta i wizytę w największym centrum handlowym z białoruskimi towarami.

Oferta białostockiego biura podróży „Nowator” obowiązuje w te niedziele, które wedle wprowadzonych ostatnio przepisów, są w Polsce wolne od handlu.

Po przyjeździe do Grodna goście objadą najważniejsze grodzieńskie zabytki, zjedzą obiad kuchni białoruskiej, a podczas czasu wolnego mogą zwiedzić m.in. sklepy z pamiątkami lub po prostu odpocząć w małej kawiarni.

ZOBACZ TAKŻE: Orlen przygotowuje się do zakazu handlu w niedzielę, który go nie obejmie

Na 16:30 zaplanowano półtoragodzinne zwiedzanie największego centrum handlowego z białoruskimi towarami – Old City. Turytom towarzyszyć ma mówiący po polsku przewodnik. Uczestnicy wycieczki otrzymają również wejściówkę do Muzeum Elizy Orzeszkowej.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Pierwszy wyjazd na zagraniczne zakupy ma mieć miejsce w niedzielę 15 kwietnia.

To jest to nie pierwsza inicjatywa, która ma pozwolić Polakom na wyjazd za granicę w celu zrobienia niedzielnych zakupów. Wcześniej przewoźnik kolejowy „Leo Express” reklamował trasę do Czech.

W najbliższą niedzielę zamknięte będą galerie handlowe. Jednak nie trzeba rezygnować z zakupów w ten dzień. Co powiecie na niedzielny shopping w Ostrawie? Jedźcie z nami! Szybkie i komfortowe połączenia Leo Express do Ostrawy czekają na Was. Z Katowic do Ostrawy dojedziemy w 1 godzinę i 25 minut! – napisała na swoim profilu społecznościowym czeska firma.

Kresy.pl / polsatnews.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz