Stworzona przez biuro podróży jednodniowa wycieczka “Do Grodna w dni wolne od handlu” zakłada m.in. zwiedzanie miasta i wizytę w największym centrum handlowym z białoruskimi towarami.

Oferta białostockiego biura podróży “Nowator” obowiązuje w te niedziele, które wedle wprowadzonych ostatnio przepisów, są w Polsce wolne od handlu.

Po przyjeździe do Grodna goście objadą najważniejsze grodzieńskie zabytki, zjedzą obiad kuchni białoruskiej, a podczas czasu wolnego mogą zwiedzić m.in. sklepy z pamiątkami lub po prostu odpocząć w małej kawiarni.

ZOBACZ TAKŻE: Orlen przygotowuje się do zakazu handlu w niedzielę, który go nie obejmie

Na 16:30 zaplanowano półtoragodzinne zwiedzanie największego centrum handlowego z białoruskimi towarami – Old City. Turytom towarzyszyć ma mówiący po polsku przewodnik. Uczestnicy wycieczki otrzymają również wejściówkę do Muzeum Elizy Orzeszkowej.

Pierwszy wyjazd na zagraniczne zakupy ma mieć miejsce w niedzielę 15 kwietnia.

To jest to nie pierwsza inicjatywa, która ma pozwolić Polakom na wyjazd za granicę w celu zrobienia niedzielnych zakupów. Wcześniej przewoźnik kolejowy “Leo Express” reklamował trasę do Czech.

W najbliższą niedzielę zamknięte będą galerie handlowe. Jednak nie trzeba rezygnować z zakupów w ten dzień. Co powiecie na niedzielny shopping w Ostrawie? Jedźcie z nami! Szybkie i komfortowe połączenia Leo Express do Ostrawy czekają na Was. Z Katowic do Ostrawy dojedziemy w 1 godzinę i 25 minut! – napisała na swoim profilu społecznościowym czeska firma.

Kresy.pl / polsatnews.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply