W jednej z afgańskich prowincji, kontrolowanych przez talibów, doszło do publicznego ukamienowania 19-letniej kobiety. Nagranie z egzekucji pojawiło się w Internecie.

Do zdarzenia doszło tydzień temu w prowincji Ghor. Według lokalnych mediów egzekucja była karą za to, że kobieta współżyła ze swoim narzeczonym przed ślubem. Według niepotwierdzonych informacji zostali przyłapani in flagrante delicto. Mężczyzna został wychłostany, natomiast kobietę umieszczono w dole tak, że widoczna była w zasadzie tylko jej głowa. Następnie przystąpiono do kamienowania, które postronne osoby rejestrowały przy pomocy telefonów komórkowych.

Gubernator prowincji potwierdził autentyczność nagrania. Lokalna policja twierdzi, że na tym etapie niewiele może zrobić.

aljazeera.com / youtube.com / Kresy.pl

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. amoq
    amoq :

    Co kraj, to obyczaj. 🙂 W Polsce też strzela się focie tym, co zaliczyli zgony na imprezach. Najwyraźniej kozojebcy idą z duchem czasu. A mówi się, że tacy strasznie zacofani i niepostępowi. A tymczasem proszę: słodki sielski obrazek, piknik na kocykach, ciepłe przekąski, drinki, kozy do posuwania dla singli. A na koniec jakaś laska zaliczyła zgona podczas kiedy wszyscy ją z zainteresowaiem nagrywali fonami. I w miedzyczasie dyskutowali o dalekiej Polsce, gdzie studentów na imprezach się zadeptuje, nie to co u nich – humanitarnie, kamyczkami. Ale tak jak mówię, co kraj to obyczaj.