W wywiadzie dla brytyjskiego The Guardian, słynny aktor Rober De Niro określił prezydenta Donalda Trumpa m.in jako faszystę.

De Niro, znany ze swojej ostrej krytyki obecnego amerykańskiego prezydenta, przyznał, początkowo chciał dać Trumpowi szansę wykazania się, ale jego działania od czasu dojścia do władzy, według De Niro, dowodzą, że jest on „prawdziwym rasistą”. „Ale po prostu stał się gorszy. To pokazało mi, że jest prawdziwym rasistą. Myślałem, że może jako nowojorczyk rozumie różnorodność w mieście, ale jest tak samo zły, jak wcześniej – i znacznie gorszy. Szkoda. To nic dobrego dla tego kraju” – powiedział De Niro.

De Niro porównał Trumpa do Adolfa Hitlera i Benito Mussoliniego. „Sądze, że do tego to prowadzi. Gdyby to od niego zależało, skończylibyśmy w bardzo złym stanie w tym kraju. To znaczy, rozumiem to tak, że z Hitlera też się śmiali. Oni wszyscy wyglądają śmiesznie. Hitler wyglądał śmiesznie, Mussolini wyglądał śmiesznie, inni dyktatorzy i despoci wyglądali śmiesznie” – ocenił aktor.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

De Niro uznał również, że można uznać Trumpa za „faszystę” i „białego supremacystę”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kongresmenka-muzułmanka tuż po zaprzysiężeniu o Trumpie: doprowadzimy do impeachmentu tego sk******a [+VIDEO]

kresy.pl / breitbart
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. Avatar
  Stanislaw Kazimir :

  Szanowny Panie Aktorze! Czy mógłby Pan swoje zdanie uzasadnić? Przecież samo uderzanie to troche za mało. Nadto, jeśli patriotyzm jest jednym, to zmusza to tzw. polityków (tzw….) – a każdy z nich uważa, że patriotyzmów jest wiele – do uznania, że nie są politykami, gdyż nie idą drogą poszukiwania syntezy, a więc drogą Platona, Arystotelesa, polityka Kopernika, Kościuszki, gen. Maczka, premiera Rosji Czartoryskiego, polityka Jana Pawła II.

 2. Avatar
  Tutejszym :

  kresy.pl moim zdaniem od dawna potwierdzają swoją ksywkę: „kresy.ru”, są jednoznacznie ANTY-PIS.
  Na siłę przypinają łatę Trumpowi (USA) szukając „autorytetów” dla uprawdopodobnienia swojej akcji.
  Pozostają jeszcze aktorki porno, zboczeni politycy UE i różnej maści przypadkowi „eksperci” według kresy.pl