Zaprzysiężona wczoraj kogresmenka z Partii Demokratycznej, Rashida Tlaib, w wulgarnych słowach odniosła się do prezydenta Donalda Trumpa.

Jak powiedziała Tlaib podczas wiecu lewicowej organizacji MoveOn w pobliżu Kapitolu, „Ludzie cię kochają i dlatego wygrywasz. A kiedy twój syn patrzy na ciebie i mówi: ‚Mamo, patrz, wygrałaś. Zbiry nie wygrywają.’ A ja powiedziałem:’Kochanie, nie wygrywają, bo my tam wejdziemy [do Kongresu USA] i doprowadzimy do impeachmentu tego sku*****a”.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Tlaib ma palestyńskie pochodzenie i jest jedną z dwóch muzułmanek, które zostały wybrane w listopadzie do 166 Kongresu. Niedawno na łamach Detroit Free Press, Tlaib nawoływała do usunięcia Donalda Trumpa z urzędu prezydenta Stanów Zjednoczonych. „Prezydent Donald Trump jest bezpośrednim i poważnym zagrożeniem dla naszego kraju. Niemal codziennie atakuje naszą konstytucję, naszą demokrację, rządy prawa i ludzi, którzy są w tym kraju. Każdy mijający dzień przynosi większy ból ludziom najbardziej bezpośrednio dotkniętym przez tego prezydenta, a są to dni, których po prostu nie możemy odzyskać. Nadszedł czas na postępowania w sprawie impeachmentu” – napisała Tlaib.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: James Jatras dla Kresy.pl: Trump ma szansę przywrócić agendę America First

kresy.pl / twitter / fox news
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    franciszekk :

    Papież Franciszek naucza i PO+wiada, że takich jak ona należy bezwzględnie miłować i przyjmować gościnnie do swoich domów!
    Toteż oni całymi tabunami POdażają do nas domagając się gościnności.
    Najpierw skromnego socjalu a potem jak się już posilą noo….. to domagają się zaspokojenia swoich chuci w ramach ubogacania kulturowego w.g. głoszonego gościnnego lewackiego hasła !