Zaprzysiężona wczoraj kogresmenka z Partii Demokratycznej, Rashida Tlaib, w wulgarnych słowach odniosła się do prezydenta Donalda Trumpa.

Jak powiedziała Tlaib podczas wiecu lewicowej organizacji MoveOn w pobliżu Kapitolu, „Ludzie cię kochają i dlatego wygrywasz. A kiedy twój syn patrzy na ciebie i mówi: 'Mamo, patrz, wygrałaś. Zbiry nie wygrywają.’ A ja powiedziałem:’Kochanie, nie wygrywają, bo my tam wejdziemy [do Kongresu USA] i doprowadzimy do impeachmentu tego sku*****a”.

Tlaib ma palestyńskie pochodzenie i jest jedną z dwóch muzułmanek, które zostały wybrane w listopadzie do 166 Kongresu. Niedawno na łamach Detroit Free Press, Tlaib nawoływała do usunięcia Donalda Trumpa z urzędu prezydenta Stanów Zjednoczonych. „Prezydent Donald Trump jest bezpośrednim i poważnym zagrożeniem dla naszego kraju. Niemal codziennie atakuje naszą konstytucję, naszą demokrację, rządy prawa i ludzi, którzy są w tym kraju. Każdy mijający dzień przynosi większy ból ludziom najbardziej bezpośrednio dotkniętym przez tego prezydenta, a są to dni, których po prostu nie możemy odzyskać. Nadszedł czas na postępowania w sprawie impeachmentu” – napisała Tlaib.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: James Jatras dla Kresy.pl: Trump ma szansę przywrócić agendę America First

kresy.pl / twitter / fox news

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. franciszekk
    franciszekk :

    Papież Franciszek naucza i PO+wiada, że takich jak ona należy bezwzględnie miłować i przyjmować gościnnie do swoich domów!
    Toteż oni całymi tabunami POdażają do nas domagając się gościnności.
    Najpierw skromnego socjalu a potem jak się już posilą noo….. to domagają się zaspokojenia swoich chuci w ramach ubogacania kulturowego w.g. głoszonego gościnnego lewackiego hasła !