Zaprzysiężona wczoraj kogresmenka z Partii Demokratycznej, Rashida Tlaib, w wulgarnych słowach odniosła się do prezydenta Donalda Trumpa.

Jak powiedziała Tlaib podczas wiecu lewicowej organizacji MoveOn w pobliżu Kapitolu, „Ludzie cię kochają i dlatego wygrywasz. A kiedy twój syn patrzy na ciebie i mówi: ‚Mamo, patrz, wygrałaś. Zbiry nie wygrywają.’ A ja powiedziałem:’Kochanie, nie wygrywają, bo my tam wejdziemy [do Kongresu USA] i doprowadzimy do impeachmentu tego sku*****a”.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Tlaib ma palestyńskie pochodzenie i jest jedną z dwóch muzułmanek, które zostały wybrane w listopadzie do 166 Kongresu. Niedawno na łamach Detroit Free Press, Tlaib nawoływała do usunięcia Donalda Trumpa z urzędu prezydenta Stanów Zjednoczonych. „Prezydent Donald Trump jest bezpośrednim i poważnym zagrożeniem dla naszego kraju. Niemal codziennie atakuje naszą konstytucję, naszą demokrację, rządy prawa i ludzi, którzy są w tym kraju. Każdy mijający dzień przynosi większy ból ludziom najbardziej bezpośrednio dotkniętym przez tego prezydenta, a są to dni, których po prostu nie możemy odzyskać. Nadszedł czas na postępowania w sprawie impeachmentu” – napisała Tlaib.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: James Jatras dla Kresy.pl: Trump ma szansę przywrócić agendę America First

kresy.pl / twitter / fox news

Kongresmenka-muzułmanka tuż po zaprzysiężeniu o Trumpie: doprowadzimy do impeachmentu tego sku*****a [+VIDEO]
Oceń ten artykuł

Tagi: , ,

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. franciszekk :

    Papież Franciszek naucza i PO+wiada, że takich jak ona należy bezwzględnie miłować i przyjmować gościnnie do swoich domów!
    Toteż oni całymi tabunami POdażają do nas domagając się gościnności.
    Najpierw skromnego socjalu a potem jak się już posilą noo….. to domagają się zaspokojenia swoich chuci w ramach ubogacania kulturowego w.g. głoszonego gościnnego lewackiego hasła !